کد خبر: ۹۲۲۵۸
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
عضو کمیسیون کشاورزی در گفتگو با شهرفردا
یک نماینده مجلس گفت : دولت برای تامین گوشت و مرغ 5 دهک آسیب پذیر باید از کالا برگ های الکترونیکی استفاده کند.
عباس پاپی زاده ،عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفت و گو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»گفت:دهک‌های  آسیب پذیر جامعه به علت افزایش مواد پروتئینی نیازمند حمایت دولت هستند و بهترین راهکار ممکن در شرایط کنونی کالابرگ الکترونیکی است.

وی افزود:معیشت مردم به سختی تامین می‌شود و بسیاری از خانوارهای اقشار آسیب‌پذیر نظیر کارگران و کارمندان توانایی تامین مواد پروتئینی شب عید را ندارند لذا لازم است دولت در طی روزهای باقیمانده با ارائه کالا برگ از اقشار آسیب پذیر حمایت کند.

پاپی زاده تأکید کرد:هرچند  عرضه گوشت وارداتی در میادین تره بار صورت می گیرد اما عدم نظارت بر چگونگی توزیع و ساماندهی آن باعث شده است برخی موفق به گرفتن گوشت با قیمت دولتی نشوند و ناگزیر باشند مدت‌ها در صف‌های طولانی بمانند.

نماینده دزفول در مجلس خاطرنشان کرد:کالا برگ های الکترونیکی یکی از شیوه‌های به روز و مدرن حمایت غذایی دولت ها از مردم آسیب پذیر است، که با افزایش تورم و  مشکلات اقتصادی در دولت‌های اروپایی نیز از آن استفاده می‌کنند.

و ی اظهار امیدواری کرد:دولت در زمان باقیمانده تا پایان سال سازو کاری اجرایی کند تا کمی از فشار مالی مردم کاسته شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تاکید کرد:مجلس انتظار داشت دولت با فراخواندن ستاد تنظیم بازار از ابتدای اسفند تورم را کاهش دهد، اما اکنون ضروری است در مدت باقیمانده با عرضه انبوه گوشت و مرغ به گونه ای که منجر به شکستن قیمت ها شود به کمک تامین معیشت مردم بیاید.
برچسب ها: کالا برگ ، تورم ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از احداث کارخانه زباله سوز تا قرارداد فروش یک رام قطار مترو

از احداث کارخانه زباله سوز تا قرارداد فروش یک رام قطار مترو

شهردار منطقه 2 در نشست صمیمی با اصحاب رسانه از اعلام آمادگی برای احداث یک کارخانه زباله سوز با همکاری شهرداری مناطق ۱، ۳ و ۴ به منظور تولید برق از زباله‌های تر خبر داد و گفت: به شرط کاهش سرفاصله حرکت قطارها در ایستگاه مترو خط 7 یک رام قطار در اختیار مترو قرار می گیرد.
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.