کد خبر: ۹۲۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۷
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی کرمان:
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی کرمان از آموزش رانندگان تاکسی در زمینه گردشگری و ترافیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد مهدی نژاد در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در سال جاری ۳۶ هزار نفر ساعت، آموزش‌های مهارتی به رانندگان تاکسی‌های درون شهری ارائه شده که این آموزش‌ها با محوریت موضوعات گردشگری و ترافیک بوده است.

وی با اشاره به اینکه آموزش به رانندگان تاکسی برای آماده سازی آنها در برخورد با گردشگر، همواره در دستور کار این سازمان بوده است؛ تصریح کرد: امسال نیز برای رانندگان خطوط پایانه، از جمله فرودگاه، راه آهن و ترمینال اتوبوس‌های مسافربری، کلاس‌های آموزشی برگزار کردیم.

مهدی نژاد تصریح کرد: در این آموزش‌ها بناهای تاریخی به رانندگان تاکسی معرفی و در زمینه راهنمایی و چگونگی رفتار مناسب با گردشگر تذکرات لازم داده شد.

مهدی نژاد با اشاره به اهمیت اصولی این آموزش‌ها تصریح کرد: طی انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با دانشکده گردشگری کرمان، اساتید و کارشناسان این دانشکده آموزش‌های لازم را به صورت علمی به رانندگان تاکسی ارائه کردند.

وی به حضور تمامی راننده‌های خطی پایانه‌ها در این کلاس‌ها اشاره کرد و افزود: حدود ۵۰۰ نفر از رانندگان این خطوط، آموزش‌های لازم را فرا گرفتند که به طور حتم این آموزش‌ها در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی کرمان تاکید کرد: علاوه بر رانندگان پایانه‌ها، آموزش تمامی راننده‌های تاکسی را به صورت جدی در دستور کار قراردادیم به طوری که چند جلسه آموزشی و توجیهی برای راننده‌های خطوط شهری و آژانس‌ها نیز برگزار کردیم.

وی همچنین به نوسازی ناوگان تاکسیرانی اشاره و خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۷۰۰ دستگاه تاکسی نوسازی شده است و ۲۴۰۰ نفراز رانندگان نیز تحت پوشش بیمه تاکسیرانی هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.