کد خبر: ۹۲۲۵۵
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۷
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز کرمان:
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمان از کاشت بیش از ۱۲۰ هزار نهال فصلی و دائمی در شهر کرمان طی بهمن ماه امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، یدالله علیزاده در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در بهمن ماه امسال پنج هزار و ۵۰۰ اصله درخت و هزار و ۵۰۰ اصله درختچه در نقاط مختلف شهر کرمان کاشته شده است.

وی از کاشت ۱۳ هزار نهال دائمی و ۱۱۵ هزار نهال فصلی در مدت یاد شده در فضای سبز شهر کرمان خبر داد و ۲۱ هزار متر مربع چمن زنی، ۱۲ هزار مترمربع لایروبی، ۱۰ هزار مترمربع تسطیح و ۲۳۰ سرویس خاکریزی و حمل نخاله و ۲۶ هزار مترمربع وجین علف‌های هرز را از دیگر اقدامات این سازمان برشمرد.

وی گفت: در راستای نظم دهی و زیباسازی درختان دو هزار و ۵۰۰ اصله درخت هرس شده است.

علیزاده در بخش دیگری از صحبت‌های خود از جلوگیری از نصب تابلوهای بدون مجوز خبر داد و تصریح کرد: ۱۲۵ عدد تابلو فاقد مجوز در بهمن ماه امسال جمع آوری شدند.


برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، فضای سبز
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.