کد خبر: ۹۲۲۳۱
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
عضو شورای شهر کرمان:
عضو شورای شهر کرمان گفت: ۲۱ پروژه عمرانی با متراژ ۹۰ هزار متر مربع در چهار منطقه شهر کرمان در حال اجراست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منصور ایرانمنش در نشست شورای عمومی شهر کرمان گفت: از شهردار کرمان به خاطر پرداخت حقوق و عیدی کارکنان در اسفندماه تشکر می‌کنم، چرا که در سال‌های اخیر این اتفاق نمی‌افتاد و معمولاً با تأخیر پرداخت می‌شد. این تلاش بسیار خوب و قابل تقدیر بوده است.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر از پروژه‌های عمرانی در حال اجرای شهرداری کرمان در آستانه سال نو بازدید کردیم که بسیار عالی بوده و ما به نوعی با حجم کار عمرانی بالایی که فکر نمی‌کردیم در شرایط مالی و اقتصادی فعلی شهرداری که با اتمام پروژه‌های بزرگی مثل تقاطع‌های غیر هم‌سطح و زیرگذر مواجه است، روبه‌رو شویم.

عضو شورای شهر کرمان تصریح کرد: ۲۱ پروژه عمرانی با متراژ ۹۰ هزار متر مربع شامل بوستان، پیاده‌راه و پارک محله‌ای و حاشیه‌ای در چهار منطقه شهر کرمان در حال اجراست که بسیار عالی بوده و جای تشکر دارد. چرا که مردم شهر از ثمرات آنها به زودی بهره‌مند می‌شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمان هم در این نشست که به بررسی آخرین مصوبات کمیسیون‌ها و رسیدگی به چند نامه رسیده به شورا اختصاص داشت، از زحمات شهردار و تمامی مدیران و کارکنان شهرداری به دلیل تلاش‌های شبانه‌روزی برای آماده‌سازی شهر کرمان برای نوروز امسال تشکر و قدردانی کرد.

محمد فرشاد گفت: هر ساعتی از شبانه روز که از سطح شهر و پروژه‌های آن بازدید کردیم، شاهد حضور، فعالیت و تلاش نیروهای شهرداری بودیم که این اقدام قابل تحسین و تقدیر است.

رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر گفت: امسال بودجه شهرداری کرمان به طور کارشناسی شده و شفاف به شورا ارائه شد.

حسین چناریان افزود: همچنین در بودجه ارائه شده در بخش فرهنگی شاهد تحول و تغییر خوبی هستیم که جای خرسندی دارد. امیدواریم برنامه‌های خوبی در این حوزه اجرا شود.

محمدجواد کامیاب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرمان نیز در این نشست گفت: انصافاً امسال بعد از سال‌ها کار، برای اولین بار دیدم که بودجه شهرداری به صورت شفاف به شورا ارائه شد. از این جهت از مجموعه شهرداری کرمان تشکر و قدردانی می‌کنم.

علی بهرامی نایب رئیس شورای شهر کرمان نیز در این نشست، ضمن ابراز خرسندی از افزایش چشمگیر بودجه معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری در سال جدید گفت: این افزایش نشان از برداشتن گامی مؤثر به سوی مردم مداری است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.