کد خبر: ۹۲۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
سازمان امور دانشجویان اعلام کرد
دانشجویان متقاضی دریافت ارز دانشجویی تا فردا ۲۰ اسفند فرصت دارند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بنا بر اعلام سازمان امور دانشجویان ثبت‌نام متقاضیان دریافت ارز دانشجویی از ۱۹ آبان ماه امسال آغاز شده است و دانشجویان از این تاریخ فرصت داشتند فرم‌ها و مدارک لازم را تکمیل و در سامانه سجاد بارگزاری کنند.
 
سازمان امور دانشجویان در ۱۳ اسفندماه سال جاری آخرین مهلت ثبت‌نام ارز دانشجویی را ۲۰ اسفندماه اعلام کرد و از دانشجویان خواسته شد برای ثبت و ویرایش درخواست ارز در سامانه سجاد برای نیم‌سال دوم حداکثر تا این تاریخ اقدام کنند؛ بنابراین فردا ۲۰ اسفندماه آخرین مهلت دانشجویان برای ثبت و ویرایش درخواست ارز دانشجویی است و باید برای ارسال درخواست خود جهت بررسی سازمان امور دانشجویان اقدام کنند.
 
گفتنی است؛ طبق بخشنامه بانک مرکزی، ارز دانشجویی به مقاطع دکتری و کارشناسی‌ارشد تعلق می‌گیرد و برای مقاطع کارشناسی تنها دانشجویانی که شروع به تحصیل آن‌ها قبل از ۳۱ اردیبهشت ۹۷ است می‌توانند درخواست ارز دانشجویی کنند.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.