کد خبر: ۹۲۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
سازمان امور دانشجویان اعلام کرد
دانشجویان متقاضی دریافت ارز دانشجویی تا فردا ۲۰ اسفند فرصت دارند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بنا بر اعلام سازمان امور دانشجویان ثبت‌نام متقاضیان دریافت ارز دانشجویی از ۱۹ آبان ماه امسال آغاز شده است و دانشجویان از این تاریخ فرصت داشتند فرم‌ها و مدارک لازم را تکمیل و در سامانه سجاد بارگزاری کنند.
 
سازمان امور دانشجویان در ۱۳ اسفندماه سال جاری آخرین مهلت ثبت‌نام ارز دانشجویی را ۲۰ اسفندماه اعلام کرد و از دانشجویان خواسته شد برای ثبت و ویرایش درخواست ارز در سامانه سجاد برای نیم‌سال دوم حداکثر تا این تاریخ اقدام کنند؛ بنابراین فردا ۲۰ اسفندماه آخرین مهلت دانشجویان برای ثبت و ویرایش درخواست ارز دانشجویی است و باید برای ارسال درخواست خود جهت بررسی سازمان امور دانشجویان اقدام کنند.
 
گفتنی است؛ طبق بخشنامه بانک مرکزی، ارز دانشجویی به مقاطع دکتری و کارشناسی‌ارشد تعلق می‌گیرد و برای مقاطع کارشناسی تنها دانشجویانی که شروع به تحصیل آن‌ها قبل از ۳۱ اردیبهشت ۹۷ است می‌توانند درخواست ارز دانشجویی کنند.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.