کد خبر: ۹۲۱۶۴
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
شهر فردا گزارش می دهد
بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی سازمان ثبت احوال، تعداد متولدین امروز تاکنون 1975 تن و تعداد فوت شدگان امروز466 تن بوده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، زمانی برای تولد و زمانی برای مرگ با تیک تاک ساعتی آغاز می شود که اولین تلاش انسان برای ورود به دنیا آغاز شده، اما این تیک تاک ساعت همچنان ادامه دارد تا روزی که به پایان خود نزدیک شود و آن هم سریعتر از زمانی است که برای آمدن به دنیا سپری کرده و خود برآن آگاه نیست .

اما آمار ها حاکی از آن است که کشور روند رو به رشد جمعیت را در طی یک سال طی نموده است و بر اساس آمار سازمان ثبت احوال  تعداد متولدین سال 97 تا این لحظه 1496127 تن که از این تعداد  130113 دختر و 766019 پسر  ثبت شده است.

بر اساس این گزارش تعداد فوت شدگان سال 97 تا این لحظه 363954 تن است که به عبارتی یک چهارم آمار متولدین بوده، که به تفکیک 192896تن مرد و 171060  زن تا کنون به ثبت رسیده است.


برچسب ها: تولد ، مرگ ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.