کد خبر: ۹۲۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
شهردار منطقه یک کرمان:
شهردار منطقه یک شهر کرمان گفت: در آستانه سال جدید تمامی وسایل تندرستی، نیمکت‌ها، موانع ترافیکی و تأسیسات شهری در محدوده منطقه یک شهر کرمان، بهسازی و نوسازی می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا خیاط زاده در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به بهسازی و نوسازی مبلمان شهری منطقه یک کرمان اظهار کرد: این اقدامات در راستای زیبا سازی معابر و بوستان‌های شهر کرمان از سه ماه پیش آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

وی همچنین به نصب وسایل بازی کودکان در پارک‌های شورا، سده و مهدیه اشاره و تصریح کرد: درآستانه سال جدید، نواقص بوستان‌ها و پارک‌های منطقه مورد بازبینی قرار می‌گیرند و رفع می‌شوند.

شهردار منطقه یک کرمان، همچنین از بهسازی و زیباسازی فضای سبز حاشیه میدان ابوالفضل خبر داد و افزود: زیباسازی منظر شهری با شستشوی نماها، جداول و تابلوهای راهنما نیز در حال انجام است.

وی یادآور شد: ایمن سازی کانال آب‌های سطحی بلوار شهدای خانوک، بهسازی و زیبا سازی میدان گنجعلی‌خان، زیرسازی و آسفالت کوچه‌های بلوار آیت الله خامنه ای و تکمیل پروژه بهسازی و زیباسازی میدان بسیج از جمله اقدامات شهرداری منطقه یک درآستانه سال جدید است.

خیاط زاده، از لکه گیری و ترمیم فرش موزائیک پیاده‌روهای سطح منطقه خبر داد و گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه سال نو تنظیف معابر به طور ویژه در دستور کار قرار دارد به طوری که با فعال شدن نیروهای ۱۳۷ شهرداری، معابر بیشتری از منطقه تحت پوشش قرار می‌گیرد و جمع آوری زباله در خیابان‌های اصلی شهر و همچنین بافت قدیم طبق روال همیشگی به صورت خاص و هر شب انجام می‌شود
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.