کد خبر: ۹۲۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران
به گفته عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران نرخ عوارضی که از شهروندان گرفته می‌شود به نرخ واقعی نزدیک‌تر می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه تمامی عوارض سال 98 شهرداری تهران مصوب شده است، گفت: تا سال آینده دیگر موضوعی تحت عنوان عوارض نداریم.
 
وی با بیان اینکه نرخ عوارضی که از شهروندان گرفته می‌شود به نرخ واقعی نزدیک‌تر می شود، گفت: عددی که از املاک گرفته می‌شود مبنا و پایه انجام کار است.
 
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: وزارت دارایی، سازمان امور مالیاتی سالانه نرخ املاک را بلوک به بلوک و معبر به معبر مشخص می‌کند و بر اساس بررسی میدانی و نرخ تورم، میانگین در نظر گرفته می‌شود.  
 
به گفته نژادبهرام تاکنون‌ نرخ عوارض بر مبنای سال 93 بوده است و برای اولین بار نرخ عوارض برمبنای سال 96 است در نتیجه نرخ عوارض به نرخ‌های واقعی نزدیک‌تر می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .