کد خبر: ۹۲۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران
به گفته عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران نرخ عوارضی که از شهروندان گرفته می‌شود به نرخ واقعی نزدیک‌تر می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه تمامی عوارض سال 98 شهرداری تهران مصوب شده است، گفت: تا سال آینده دیگر موضوعی تحت عنوان عوارض نداریم.
 
وی با بیان اینکه نرخ عوارضی که از شهروندان گرفته می‌شود به نرخ واقعی نزدیک‌تر می شود، گفت: عددی که از املاک گرفته می‌شود مبنا و پایه انجام کار است.
 
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: وزارت دارایی، سازمان امور مالیاتی سالانه نرخ املاک را بلوک به بلوک و معبر به معبر مشخص می‌کند و بر اساس بررسی میدانی و نرخ تورم، میانگین در نظر گرفته می‌شود.  
 
به گفته نژادبهرام تاکنون‌ نرخ عوارض بر مبنای سال 93 بوده است و برای اولین بار نرخ عوارض برمبنای سال 96 است در نتیجه نرخ عوارض به نرخ‌های واقعی نزدیک‌تر می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
پربازدیدترین ها