کد خبر: ۹۲۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران
به گفته عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران نرخ عوارضی که از شهروندان گرفته می‌شود به نرخ واقعی نزدیک‌تر می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه تمامی عوارض سال 98 شهرداری تهران مصوب شده است، گفت: تا سال آینده دیگر موضوعی تحت عنوان عوارض نداریم.
 
وی با بیان اینکه نرخ عوارضی که از شهروندان گرفته می‌شود به نرخ واقعی نزدیک‌تر می شود، گفت: عددی که از املاک گرفته می‌شود مبنا و پایه انجام کار است.
 
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: وزارت دارایی، سازمان امور مالیاتی سالانه نرخ املاک را بلوک به بلوک و معبر به معبر مشخص می‌کند و بر اساس بررسی میدانی و نرخ تورم، میانگین در نظر گرفته می‌شود.  
 
به گفته نژادبهرام تاکنون‌ نرخ عوارض بر مبنای سال 93 بوده است و برای اولین بار نرخ عوارض برمبنای سال 96 است در نتیجه نرخ عوارض به نرخ‌های واقعی نزدیک‌تر می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.