کد خبر: ۹۲۰۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱
عضو شورای شهر شهریار خبر داد
عضو شورای شهر شهریار از احداث سالن همایش ۲ هزار نفری در این شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی مهدور در گفتگو با خبرنگاران در خصوص امکانات فرهنگی شهریار اظهار داشت: در شهریار برای اجرای مراسم‌های مهم سالن همایش وجود نداشت که خوشبختانه یکی از کارهای شاخص شورای اسلامی شهر و شهرداری احداث بزرگترین و مجهزترین سالن همایش ۲ هزار نفری است که به زودی در شهریار احداث خواهد شد.

مهدور به محل اجرای پروژه و نوع طراحی سالن همایش اشاره کرد و گفت: سالن همایش چند منظوره در کمربندی امیر کبیر اجرا می‌شود که در این پروژه خوب، مبانی ترافیکی لحاظ شده و در غرب استان تهران یکی از طرح‌های بسیار خوبی خواهد بود که می‌توان بسیاری از همایش و برنامه‌های مهم را در این محل اجرا نمود.

عضو شورای شهر شهریار احداث ساختمان فاز یک شهرک اندیشه را نیز یکی از ضرورت‌ها برشمرد و افزود: ساختمان قدیمی شهرداری منطقه یک اندیشه به سبب نامناسب بودن فضا و چالش‌های ترافیکی ایجاد می‌نمود و برازنده شهروندان نبود که خوشبختانه ساختمان جدید با استانداردهای لازم، امکانات، تجهیزات وبا اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان احداث و راه اندازی شده است که اجرای این پروژه کاهش ترافیکی را در خیابان سابق شهرداری به همراه داشته است.

مهدور به احداث مدرسه در شهرک وائین اشاره و تصریح کرد: از آنجایی که در شهرک وائین با مشکل کمبود مدرسه مواجه بودیم شهرداری شهریار سه قطعه از زمین به مساحت ۱۲ هزار متر مربع را در اختیار سازمان نوسازی مدارس قرار داده که طی مکاتبه‌ای که با آموزش و پرورش داشتیم مقرر گردید در مهر ماه سال آینده یکی از مدارس در این شهرک به بهره برداری برسد و همچنین شهرداری نیز تعهد نموده که یک مدرسه نیز مدیریت شهری در این شهرک احداث نماید که با راه اندازی این مدارس بخشی از مشکلات آموزشی این منطقه از بین خواهد رفت.

وی پروژه فرهنگ سرای کرشته را نیز از طرح‌های خوب و مهم در حوزه فرهنگی برشمرد و افزود: در آخرین مصوبات شورای اسلامی شهر مبلغ ۲ میلیارد تومان جهت تکمیل فرهنگ سرای کرشته اختصاص یافته است که در سال جاری ۶۰۰ میلیون تومان برای این طرح هزینه شده و درسال آینده نیز ۱۴ میلیارد ریال برای تکمیل آن در نظر گرفته شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.