کد خبر: ۹۱۹۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
عضو شورای شهر مطرح کرد
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر عنوان کرد که لازم است سربازان نیز از بلیت‌های رایگان یا تخفیف‌دار مترو و اتوبوس استفاده کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حجت نظری صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با بیان این که در ایام بررسی بودجه هستیم، اما نباید از زحمات خبرنگاران چشم پوشی کنیم، گفت: ما ساعت‌ها پیرامون موضوعات مختلف صحبت می‌کنیم و حواسمان به خبرنگاران که همه مطالب ما را می‌نویسند، نیست.
 
وی با بیان اینکه شهرداری تهران برای دانشجویان، دانش آموزان، سالمندان و غیره کارت بلیت‌های رایگان یا تخفیف‌دار به منظور استفاده بیشتر و آسان‌تر از مترو و اتوبوس صادر می‌کند، گفت: شهرداری به بسیاری از اقشار جامعه در دریافت تسهیلات و تخفیف‌های ویژه برای حمل و نقل توجه می‌کند. اما متأسفانه به سربازان که حقوق کمی هم دریافت می‌کنند، توجه نمی‌شود.
 
وی با بیان اینکه تعداد زیادی از سربازان را دیده‌ایم که از مترو و اتوبوس استفاده می‌کنند، گفت: چرا حمل و نقل عمومی برای سربازان رایگان نیست. هر چند که باید این مطالبه از سوی مدیریت شهری و ستاد کل نیروهای مسلح مورد توجه قرار می‌گرفت.
 
وی افزود: از همکارانم در شورای شهر می‌خواهم که در بودجه سال آینده حواس‌شان به سربازان باشد و به شهرداری اجازه بدهند که امکان بهره‌برداری سربازان از کارت‌های رایگان یا تخفیف‌دار مترو و اتوبوس در طول خدمت سربازی‌شان استفاده کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.