کد خبر: ۹۱۹۶۱
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از سالم بودن هوای تهران طی امروز و فردا (۱۴ و ۱۵ اسفند) خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین شهبازی اعلام کرد: طبق نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (۱۴ و ۱۵ اسفند) شرایط کیفی وای سالم در بیشتر نواحی شهر تهران برقرار خواهد بود و انتظار می‌رود از بعدازظهر روز چهارشنبه، همراه با افزایش میزان ناپایداری جوی، کاهش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده شود.
 
وی ادامه داد: میانگین کیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز، با شاخص ۶۰ در شرایط سالم قرار داشت همچنین میانگین کیفیت هوای تهران هم‌اکنون با شاخص ۶۳ در وضعیت سالم است.  
 
وی ادامه داد: پیش‌بینی‌های انجام‌ شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز( ۱۴ اسفند) است و برای برخی ساعات وزش باد به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه انتظار می‌رود که در پراکندگی آلاینده‌ها موثر خواهد بود.
 
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: این وضعیت جوی تا روز چهارشنبه (۱۵ اسفند) کم و بیش ادامه دارد و همراه با تغییر شرایط جوی در بعدازظهر به تدریج بر میزان ابرناکی و سرعت وزش باد با جهت غالب غربی - شمال غربی طی برخی ساعات افزوده خواهد شد.
 
به گفته شهبازی، دمای تهران تا روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.