کد خبر: ۹۱۹۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
سید جلال ملکی خبر داد 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی یک دستگاه خودروی ساینا در مسیر جاده ورامین خبر داد و گفت: متاسفانه یک تن در این حادثه جان باخت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید جلال ملکی در گفتگو با «شهر فردا»،گفت: ساعت ۵:۲۳ صبح امروز حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو در مسیر جاده ورامین به سمت تهران نرسیده به شهرک قلعه نو به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانط و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد . 

ملکی اظهار داشت: بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام می شوند و در محل مشاهده می شود که یک دستگاه خودروی سواری ساین به هنگام حرکت با دو نفر سرنشین مر  به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد با گاردریل حاشیه جاده و شکستن آنها به عمق ۵ متر به داخل حاشیه کناری جاده وارد می شود که پوشش گیاهی انبوهی داشت . 

وی افزود: این خودرو به صورت کاملا واژگون و در همان حالت متورق شده و هر دو سرنشین داخل خودرو محبوث بودند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی بلافاصله همزمان با ایمن سازی اقدام به رها سازی و خارج کردن سرنشینان خودرو می کنند و هر دو نفر که راننده ای جوان در حدود ۴۵ سال و فرد کناری هم آقایی ۵۰ ساله بود که هر دونفر خارج و تحویل عوامل اورژانس می شوند. 

ملکی تصریح کرد: پس از معاینات لازم و پیگیری پرسنل اورژانس مشخص می شود که آقایی که ۵۰ سال سن داشت متاسفانه بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست داده بود و فرد جوانتر دچار مصدومیت از چند نقطه بدن شده بود که تحویل عوامل اورژانس شد. 

وی تصریح کرد: خودرو از آن وضعیت به حالت ایمن باز گردانده و به حاشیه بزرگراه منتقل و محل تحویل عوامل انتظامی و پلیس راهور شد. 

ملکی افزود: عملیات ساعت ۷:۰۲دقیقه صبح آتش نشانان محل حادثه را ترک کردند. 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در پایان خاطر نشان ساخت: بسیاری از حوادث رانندگی در ساعات ابتدایی روز یعنی زمانی که شب در انتها و در حال روشن شدن است و در خروجی شهرها زمانی که افراد فکر می کنند که به مقصد رسیده اند اتفاق می افتد.

ملکی افزود: تقاضا داریم تا زمانی که کاملا به مقصد نرسیده اید و اطمینان خاطر حاصل نشده که به مقصد رسیده اید  با رعایت سرعت مطمئنه و رعایت قوانین رانندگی حرکت کنید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.