کد خبر: ۹۱۹۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
سید جلال ملکی خبر داد 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی یک دستگاه خودروی ساینا در مسیر جاده ورامین خبر داد و گفت: متاسفانه یک تن در این حادثه جان باخت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید جلال ملکی در گفتگو با «شهر فردا»،گفت: ساعت ۵:۲۳ صبح امروز حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو در مسیر جاده ورامین به سمت تهران نرسیده به شهرک قلعه نو به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانط و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد . 

ملکی اظهار داشت: بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام می شوند و در محل مشاهده می شود که یک دستگاه خودروی سواری ساین به هنگام حرکت با دو نفر سرنشین مر  به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد با گاردریل حاشیه جاده و شکستن آنها به عمق ۵ متر به داخل حاشیه کناری جاده وارد می شود که پوشش گیاهی انبوهی داشت . 

وی افزود: این خودرو به صورت کاملا واژگون و در همان حالت متورق شده و هر دو سرنشین داخل خودرو محبوث بودند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی بلافاصله همزمان با ایمن سازی اقدام به رها سازی و خارج کردن سرنشینان خودرو می کنند و هر دو نفر که راننده ای جوان در حدود ۴۵ سال و فرد کناری هم آقایی ۵۰ ساله بود که هر دونفر خارج و تحویل عوامل اورژانس می شوند. 

ملکی تصریح کرد: پس از معاینات لازم و پیگیری پرسنل اورژانس مشخص می شود که آقایی که ۵۰ سال سن داشت متاسفانه بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست داده بود و فرد جوانتر دچار مصدومیت از چند نقطه بدن شده بود که تحویل عوامل اورژانس شد. 

وی تصریح کرد: خودرو از آن وضعیت به حالت ایمن باز گردانده و به حاشیه بزرگراه منتقل و محل تحویل عوامل انتظامی و پلیس راهور شد. 

ملکی افزود: عملیات ساعت ۷:۰۲دقیقه صبح آتش نشانان محل حادثه را ترک کردند. 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در پایان خاطر نشان ساخت: بسیاری از حوادث رانندگی در ساعات ابتدایی روز یعنی زمانی که شب در انتها و در حال روشن شدن است و در خروجی شهرها زمانی که افراد فکر می کنند که به مقصد رسیده اند اتفاق می افتد.

ملکی افزود: تقاضا داریم تا زمانی که کاملا به مقصد نرسیده اید و اطمینان خاطر حاصل نشده که به مقصد رسیده اید  با رعایت سرعت مطمئنه و رعایت قوانین رانندگی حرکت کنید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.
بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور دکتر صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام و آقای فرقانی دبیر شورای عالی سیاست گذاری باشگاه تحریم ها و منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امور خارجه پیرامون بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.