کد خبر: ۹۱۸۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از عبور یک موج ضعیف بارشی از روی کشور خبر داد و گفت: این موج سبب بارش پراکنده و وزش باد در برخی مناطق کشور می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احد وظیفه اعلام کرد : بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز (دوشنبه 13 اسفند) با عبور موج ضعیفی از روی کشور ، در برخی از نقاط سواحل دریای خزر، شمال غرب، غرب، دامنه‌های زاگرس شمالی ، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی بارش پراکنده باران ، وزش باد و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به این که فردا (سه‌شنبه 14 اسفند) بارش به مناطقی از شمال شرق و شرق کشور محدود خواهد شد، گفت‌: پس فردا (چهارشنبه 15 اسفند) برای برخی از نقاط ارتفاعات البرز مرزی، شمال شرق، ارتفاعات زاگرس جنوبی و غرب کرمان بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان این که فردا (سه‌شنبه 14 اسفند) برای بخش‌هایی از جنوب شرق کشور وزش باد به نسبت شدید پیش‌بینی می‌شود، ادامه‌ داد: طی امروز و فردا نواحی مرکزی و شرقی خلیج فارس مواج خواهد بود.

وی در مورد وضع جوی تهران طی دو روز آینده نیز گفت‌: آسمان پایتخت، فردا و پس فردا (سه‌شنبه و چهارشنبه 14 و 15 اسفند) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود. بیشترین و کمترین دمای تهران طی این دو روز حدود 15 و 5 درجه سانتیگراد خواهد بود.
منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.