کد خبر: ۹۱۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
زوج‌های جوان با حضور در طرح "با هم تا بهشت" با دریافت تسهیلات مناسب، در فضایی مفرّح و خاطره‌انگیز مروری بر مهارت‌های زندگی مشترک خواهند داشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،"با هم تا بهشت" عنوان طرحی است که توسط بنیاد ملی خانواده به عنوان یک سازمان غیر دولتی و کاملاً مستقل طراحی و آماده و با مشارکت مرکز رسیدگی به امور مساجد از طریق مساجد شهر تهران به اجرا گذارده شد. دلیل انتخاب مسجد برای اجرای طرح، وجود این پایگاه اجتماعی و مردمی در جای جای محلات شهر و نزدیک‌ترین مکان به محل زندگی جوانان و زوج‌های جوان ، دارا بودن مکان با تأسیسات و امکانات لازم برای هماهنگی در اجرای برنامه، امکان استفاده از مراکز فرهنگی در نزدیک‌ترین مکان به مسجد، توانایی در جلب مشارکت مردم برای اجرای طرح و پایدار کردن  آن با توجه به اعتماد به مردم، توانایی در جلب مشارکت خیرین و نیکوکاران در تامین هزینه‌های اجرای طرح، خیرخواه نسبت به زندگی شهروندان به ویژه جوانان و زوجهای جوان بود.
 
طرح "با هم تا بهشت" امکانی دست‌یافتنی با دسترسی فراوان و آسان است تا زوج‌های جوان با یکدیگر در فضایی مفرّح و خاطره‌انگیز مروری بر مهارت‌های زندگی مشترک داشته باشند و سالیان دراز در کنار یکدیگر با آرامش و احترام متقابل خوش و خرم زندگی کنند.
 
اجرای طرح "با هم تا بهشت"  در سطح شهر تهران آغاز شده است و پذیرای زوجهای جوان که عقد کرده و یا یک سال از ازدواجشان می‌گذرد برای ثبت‌نام و حضور در برنامه‌های جذاب و متنوع است. در این طرح هر ماه یک برنامه در نزدیک‌ترین پایگاه ترویج ازدواج و تحکیم خانواده نسبت به محل زندگی زوجهای جوان ارائه می‌شود که بصورت کلی شامل برنامه‌های زیر است:
 
همایش آشنایی با برنامه‌های طرح با هم تا بهشت و خدمات، امتیازات و روش های استفاده از آنها در فرهنگسرای بهمن با حضور مجریان صدا و سیما، اساتید برجسته، به همراه پذیرایی و اجرای برنامه فرهنگی و هنری مفرح اردوی یک روزه همراه با تفریحات با نشاط ورزشی و فرهنگی، ماهیگیری و تیراندازی، بازی‌های گروهی و دونفره، پذیرایی بین برنامه‌ها و نیم‌روز در فضایی مفرح و دونفره با حضور زوج‌های جوان و اساتید و مشاوران حاضر در اردو در فرهنگسرای خاوران برگزاری کارگاه‌های مهارت زندگی و ارائه خدمات مشاوره‌ای
جشنواره پایان دوره همراه با برنامه‌های پر نشاط فرهنگی و هنری، ارائه خدمات تست و مشاوره ویژه زوج‌های شرکت‌کننده در طرح با هم تا بهشت
ارائه تسهیلات و وام ارزان قیمت به زوج‌های جوانی که در برنامه‌ها حضور فعال و مستمر دارند
عرضه کالای منزل بصورت قسطی، ارزان و آسان برای زوجهای شرکت کننده در برنامه‌های با هم تا بهشت
زوجهای جوان شرکت‌کننده در برنامه‌ها بر اساس امتیازاتی که با حضور فعال در مراحل و برنامه‌های متنوع و مفرح طرح و مشارکت در اجرای بهتر برنامه‌ها در پایگاه‌ها کسب می‌کنند  از امکاناتی همچون وام، اردوها، خرید قسطی کالا، سفرهای سیاحتی و زیارتیِ، سینما، تئاتر، استخر و سایر خدمات به صورت رایگان و یا ارائه تخفیف مناسب برخوردار می‌شوند.
 
ثبت نام زوج‌ها در مرحله اول از 25 بهمن آغاز شد و تا 16 اسفند ادامه دارد. مرحله بعدی ثبت‌نام در بهار 98 خواهد بود. آدرس طرح "با هم تا بهشت" در شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌ها  bahamtabeheshtt@است. 
 
جهت آشنایی با خدمات ازدواج و رفاهی، فرهنگی و نیز آشنایی با دوره‌های آموزشی طرح «با هم تا بهشت» و نیز دریافت نشانی پایگاه‌های ترویج ازدواج و تحکیم خانواده در سطح شهر تهران می‌توانید در ذیل این خبر، پیوست طرح را دریافت کنید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.