کد خبر: ۹۱۴۸۴
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
پدر املاک ایران خبرداد:
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اعلام کاهش ۲۴ درصدی معاملات مسکن در تهران طی ۱۱ ماه امسال، گفت: قیمت مسکن در سال آینده به هیچ عنوان جهشی نخواهد بود و قیمت ها به ثبات می رسد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»مصطفی قلی خسروی با اشاره به کاهش 24 درصدی معاملات مسکن طی 11 ماه امسال در تهران درباره آینده کوتاه مدت بازار مسکن در کشور اظهار کرد: سال آینده به هیچ عنوان جهش قیمتی مسکن نخواهیم داشت و قیمت ها به ثبات می رسد.

وی با یادآوری این که از اول فروردین امسال تا 30 بهمن کل قراردادها در کشور یک میلیون و 183 هزار و 916 فقره اهم از خرید و فروش و اجاره بوده است. در همین بازه زمانی نیز 302  هزار و 188 فقره کل قراردادهای خرید، فروش و اجاره در تهران بوده که نسبت به سال گذشته حدود 24 درصد کاهش یافته است.

وی با بیان این که مسئولان در تلاش هستند تا بی سامانی قیمت ها را به ثباتی برسانند و بنده با توجه به ورود اسلامی به وزارت راه و شهرسازی به بازار مسکن خوشبین هستم، افزود: مردم هر زمان که می توانند خانه را خریداری کنند، 

وی با تاکید بر این که باید از سنتی سازی مسکن به صعتی سازی برویم، افزود: باید صنعت اجاره را در کشور فعال کنیم که برای ایران می تواند بسیار کارساز باشد.

خسروی در گفتگو با تسنیم ادامه داد: در ترکیه شهرداری با تامین اجتماعی تعدادی خانه را هر محله ای در اختیار دارد که آنها را برای یک بازره زمانی 2 تا 3 ساله به خانه اولی ها اجاره می دهد.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این که این اتحادیه طی 4 سال قبل به زندان آلکاتراز تبدیل و درب  های آن ققل شده بود. در حال حاضر این وضعیت را اصلاح کرده ایم و همه می توانند برای پیگیری های امورات خود به اتحادیه مراجعه کنند و در اسرع وقت به آن رسیدگی می کنیم.
برچسب ها: قیمت مسکن ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.