کد خبر: ۹۱۴۶۲
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
حسینی خبر داد
شهردار منطقه ۴ شهرداری تهران گفت: بیش از ۱۰ مورد از ساختمان‌هایی که اقدام به بام فروشی کردند را با حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ تخریب کردیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سیدعلیرضا حسینی شهردار منطقه ۴ شهرداری تهران اظهار کرد: تاکنون بیش از ۱۰ مورد از ساختمان‌هایی که اقدام به بام فروشی کردند را با حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ تخریب کردیم.
 
وی با تأکید بر اینکه ساخت و ساز‌های غیرقانونی به شدت کنترل می‌شود، افزود: این موارد بیشتر در زمین‌هایی رخ می‌دهد که فاقد سند هستند و چون ساکنان این بنا‌ها خود را مالک نمی‌دانند، به راحتی طبقه فوقانی خود را می‌فروشند.

 شهردار منطقه ۴ شهرداری تهران گفت: وظیفه ما ایجاب می‌کند از ساخت و ساز‌های خلاف قانون جلوگیری کنیم و چنانچه بنایی خلاف قانون ساخته شود، ابتدا آن را به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارسال و بر مبنای این ماده، اقدام قانونی می‌کنیم.
 
حسینی تصریح کرد: طی سالیان دراز افرادی زمین‌هایی را در نقاط مختلف شهر به صورت غیرقانونی گرفتند و ساختند که اگر کمیسیون ماده ۱۰۰ رأی به تخریب آن‌ها دهد، ما هم اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.
 
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.