کد خبر: ۹۱۴۶۲
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
حسینی خبر داد
شهردار منطقه ۴ شهرداری تهران گفت: بیش از ۱۰ مورد از ساختمان‌هایی که اقدام به بام فروشی کردند را با حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ تخریب کردیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سیدعلیرضا حسینی شهردار منطقه ۴ شهرداری تهران اظهار کرد: تاکنون بیش از ۱۰ مورد از ساختمان‌هایی که اقدام به بام فروشی کردند را با حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ تخریب کردیم.
 
وی با تأکید بر اینکه ساخت و ساز‌های غیرقانونی به شدت کنترل می‌شود، افزود: این موارد بیشتر در زمین‌هایی رخ می‌دهد که فاقد سند هستند و چون ساکنان این بنا‌ها خود را مالک نمی‌دانند، به راحتی طبقه فوقانی خود را می‌فروشند.

 شهردار منطقه ۴ شهرداری تهران گفت: وظیفه ما ایجاب می‌کند از ساخت و ساز‌های خلاف قانون جلوگیری کنیم و چنانچه بنایی خلاف قانون ساخته شود، ابتدا آن را به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارسال و بر مبنای این ماده، اقدام قانونی می‌کنیم.
 
حسینی تصریح کرد: طی سالیان دراز افرادی زمین‌هایی را در نقاط مختلف شهر به صورت غیرقانونی گرفتند و ساختند که اگر کمیسیون ماده ۱۰۰ رأی به تخریب آن‌ها دهد، ما هم اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.
 
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.