کد خبر: ۹۱۴۵۷
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار متنی در توییتر خواست تا اقدام شهردار مشهد در راستای توجه به شهروندان دارای معلولیت در کشور فراگیر شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی شهردار مشهد دستور داد قبل از افتتاح میدان راه‌آهن مشهد، افراد دارای معلولیت از میدان بازدید کنند و تایید کنند که هیچ مشکلی برای استفاده از همه امکانات و عبور و مرور در میدان ندارند.
با این اقدام شهردار مشهد، سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار مطلبی در توییتر این اقدام شهردار مشهد را ستایش کرد و خواستار فراگیر شدن آن شد. 
سید عباس صالحی در توییتر خود نوشته است:"شهردار مشهد گفته است که قبل از افتتاح رسمی میدان راه‌آهن، توان‌‌یاب ها بازدید و تایید کنند.
این شیوه را فراگیر کنیم. در پروژه‌های دولتی، عمومی و بخش‌خصوصی. مطالبه‌ای که پس از نمایش رستم و سهراب، کاری از معلولان ‎آسایشگاه کهریزک، برخی از آنان پیگیر بودند. "
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.
آخرین اخبار