کد خبر: ۹۱۳۶۲
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
با حضور شهرداری‌های 30 استان کشور در بندرعباس؛
همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، همایش و نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله مدیریت شهری و روستایی ایران از چهارشنبه با حضور شهرداری مشهد و شهرداری‌های 30 استان کشور در شهر بندرعباس افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، همایش و نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله مدیریت شهری شهرداری‌های کشور از روز چهارشنبه اول اسفند با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در شهر بندر عباس افتتاح شد.
شهرداری مشهد نیز با هدف معرفی دستاوردهای مدیریت شهری و ظرفیت های بالای کلانشهر مشهد در حوزه های مختلف شهری از جمله حمل ونقل و ترافیک، فرهنگی اجتماعی، اقتصادی و سرمایه گذاری، بازآفرینی شهری، برنامه ریزی و آموزش در این همایش و نمایشگاه سه روزه که از اول اسفند تا سوم اسفند در شهر بندرعباس برگزار خواهد شد، حضوری فعال دارد.
شایان ذکر است، به گفته برگزار کنندگان این همایش رحمانی فضلی، وزیر کشور نیز در روز دوم همایش حضور خواهد یافت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.
آخرین اخبار