کد خبر: ۹۱۳۵۹
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲
مدیرعامل سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی در دیدار با شهردار مشهد:
مدیرعامل سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی گفت: پروانه ساختمانی در مدت 45 دقیقه صادر می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد حسین شرکاء در نشست اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی با شهردار مشهد با بیان اینکه با هدف تسریع در پاسخگویی و خدمت‌رسانی به مردم کار خود را آغاز کردیم، اظهار کرد: تلاش شده از پراکنده کاری پرهیز شود و به اهداف موجود در قوانین بپردازیم.
وی افزود: با تاکید بر کوتاه شدن دست دلالان، بیان کرد: هم‌اکنون بخش قابل توجهی از فعالیت‌ها الکترونیکی شده و این امر نقش مهمی در کوتاه شدن دست دلالان دارد.
شرکاء به انعقاد تفاهم‌نامه سه جانبه با شهرداری مشهد، نظام مهندسی و سازمان ثبت اسناد و املاک اشاره کرد و ادامه داد: با این تفاهم‌نامه سه جانبه از موازی‌کاری‌ها جلوگیری می‌شود و فرآیندها تسریع می‌گردد.
مدیرعامل سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی در ادامه گفت: در موضوع ساخت و سازها شهرداری و نظام مهندسی در کنار هم فعالیت می‌کنند و نمی‌توانند از هم جدا باشند. شهرداری در چابک سازی و سرعت بخشیدن به رویه‌ها خوب عمل کرده و این امر جای تشکر دارد.
شرکاء به کاهش چشمگیر فرآیند صدور پروانه ساختمانی اشاره کرد و ادامه داد: هم‌اکنون در کمترین زمان می‌توان پاسخگویی کرد و با رکوردی که زده شده می‌توان گفت در صورت تکمیل مدارک، پروانه ساخت در مدت 45 دقیقه صادر می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: اگر این روندها به همین نحو اصلاح شود و پشتکار ادامه یابد، می‌توان امیدوار بود ساخت و ساز در مشهد رونق یابد.
وی ابراز امیدواری کرد: گام به گام همدل و همراه برای پیشرفت شهر با همکاری شهرداری مشهد به پیش رویم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.