کد خبر: ۹۱۳۵۹
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲
مدیرعامل سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی در دیدار با شهردار مشهد:
مدیرعامل سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی گفت: پروانه ساختمانی در مدت 45 دقیقه صادر می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد حسین شرکاء در نشست اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی با شهردار مشهد با بیان اینکه با هدف تسریع در پاسخگویی و خدمت‌رسانی به مردم کار خود را آغاز کردیم، اظهار کرد: تلاش شده از پراکنده کاری پرهیز شود و به اهداف موجود در قوانین بپردازیم.
وی افزود: با تاکید بر کوتاه شدن دست دلالان، بیان کرد: هم‌اکنون بخش قابل توجهی از فعالیت‌ها الکترونیکی شده و این امر نقش مهمی در کوتاه شدن دست دلالان دارد.
شرکاء به انعقاد تفاهم‌نامه سه جانبه با شهرداری مشهد، نظام مهندسی و سازمان ثبت اسناد و املاک اشاره کرد و ادامه داد: با این تفاهم‌نامه سه جانبه از موازی‌کاری‌ها جلوگیری می‌شود و فرآیندها تسریع می‌گردد.
مدیرعامل سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی در ادامه گفت: در موضوع ساخت و سازها شهرداری و نظام مهندسی در کنار هم فعالیت می‌کنند و نمی‌توانند از هم جدا باشند. شهرداری در چابک سازی و سرعت بخشیدن به رویه‌ها خوب عمل کرده و این امر جای تشکر دارد.
شرکاء به کاهش چشمگیر فرآیند صدور پروانه ساختمانی اشاره کرد و ادامه داد: هم‌اکنون در کمترین زمان می‌توان پاسخگویی کرد و با رکوردی که زده شده می‌توان گفت در صورت تکمیل مدارک، پروانه ساخت در مدت 45 دقیقه صادر می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: اگر این روندها به همین نحو اصلاح شود و پشتکار ادامه یابد، می‌توان امیدوار بود ساخت و ساز در مشهد رونق یابد.
وی ابراز امیدواری کرد: گام به گام همدل و همراه برای پیشرفت شهر با همکاری شهرداری مشهد به پیش رویم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.
آخرین اخبار