کد خبر: ۹۱۲۹۳
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
دو دیدار دوستانه ابتدایی تیم ملی کلمبیا با هدایت کارلوس کی‌روش برابر تیم‌های آسیایی ژاپن و کره جنوبی خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، یونهاپ، تیم ملی فوتبال کلمبیا که باید در تابستان در کوپا آمه ریکا به رقابت بپردازد در دو دیدار دوستانه به مصاف تیم‌های ملی ژاپن و کره جنوبی خواهد رفت.

کره جنوبی که در جام ملت‌ها برابر قطر با یک گل شکست خورد و حذف شد، حالا شروع دوباره‌ای خواهد داشت و در بازی‌های دوستانه‌ای که ماه آینده برگزار می‌شود ابتدا با بولیوی و سپس با کلمبیا دیدار می‌کند. دیدار کره جنوبی و کلمبیا از حساسیت‌های بالایی برخوردار است چرا که کارلوس کی‌روش سرمربی پیشین تیم ملی ایران هدایت تیم کلمبیا را عهده‌دار شده است.

یونهاپ مدعی شد: این مربی (کی‌روش) زمانی که در ایران بود همیشه خودش را دشمن تیم کره جنوبی نشان داد.

کره در تقابل با ایران تحت هدایت کی روش به یک تساوی و چهار شکست پیاپی رسید و حالا این دو بار دیگر قرار است برابر هم به میدان بروند.

 در حالی که تیم‌های آسیایی برنامه بازی‌های دوستانه خودشان را آماده کردند، تیم ملی ایران هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده است و بعید است ماه آینده دیداری داشته باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است