کد خبر: ۹۱۲۶۳
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
در نشست هماهنگی ویژه برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی نوروز 98 تاکید شد؛
در نشست هماهنگی ویژه برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی بر پررنگ شدن حضور شوراهای اجتماعی محلات، سمن‌ها و تشکل‌های مردمی در اجرای باشکوه‌تر برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی در استقبال از نوروز 98 تاکید شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در نشست هماهنگی ویژه برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی که روز گذشته با حضور معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اجتماعی فرهنگی، معاون مدیرکل بهبود محیط زیست شهری و مدیران روابط عمومی و معاونت‌های فرهنگی مناطق مختلف شهرداری مشهد برگزار شد، بر پررنگ شدن حضور شوراهای اجتماعی محلات، سمن‌ها و تشکل‌های مردمی در اجرای باشکوه‌تر برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی در استقبال از نوروز 98 تا کید شد.
دانایی، معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد در این نشست گفت: در حوزه فرهنگی و فرهنگسراها برنامه‌هایی را برای اجرا در هفته درختکاری در نظر گرفته‌ایم اما اعلام کرده‌ایم که این برنامه‌ها باید منطبق و هماهنگ با برنامه‌های معاونت خدمات و محیط زیست شهری باشد تا دچار موازی کاری نشود.
وی افزود: معتقدیم برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی باید از ظرفیت‌های شورای اجتماعی محلات، سمن‌ها و تشکل‌های مردمی استفاده و نقش مردم در برگزاری این مراسم پررنگ‌تر شود.
معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین از حوزه معاونت فرهنگی هنری نیز خواسته‌ایم برنامه‌های فرهنگی و هنری خود را در مجاورت غرفه‌های ویژه هفته درختکاری و طرح خانه تکانی نوروزی که در مناطق مختلف برپا خواهد شد، اجرا کنند.
در ادامه این نشست امیر انتظام، معاون مدیرکل بهبود محیط زیست، معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد نیز اظهار کرد: از ادارات خدمات شهری و فضای سبز مناطق خواسته‌ایم که در هفته درختکاری از کارشناسان مرتبط با فضای سبز و درختکاری استفاده کنند تا اطلاعات مورد نیاز را به شهروندان ارائه دهند.
وی تصریح کرد: مناطق به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا در برنامه‌های هفته درختکاری که در مناطق برگزار می‌شود از افراد شاخص، هنرمندان، ورزشکاران و ... برای حضور در مراسم و کاشت درخت دعوت کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.