کد خبر: ۹۱۲۶۳
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
در نشست هماهنگی ویژه برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی نوروز 98 تاکید شد؛
در نشست هماهنگی ویژه برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی بر پررنگ شدن حضور شوراهای اجتماعی محلات، سمن‌ها و تشکل‌های مردمی در اجرای باشکوه‌تر برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی در استقبال از نوروز 98 تاکید شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در نشست هماهنگی ویژه برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی که روز گذشته با حضور معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اجتماعی فرهنگی، معاون مدیرکل بهبود محیط زیست شهری و مدیران روابط عمومی و معاونت‌های فرهنگی مناطق مختلف شهرداری مشهد برگزار شد، بر پررنگ شدن حضور شوراهای اجتماعی محلات، سمن‌ها و تشکل‌های مردمی در اجرای باشکوه‌تر برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی در استقبال از نوروز 98 تا کید شد.
دانایی، معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد در این نشست گفت: در حوزه فرهنگی و فرهنگسراها برنامه‌هایی را برای اجرا در هفته درختکاری در نظر گرفته‌ایم اما اعلام کرده‌ایم که این برنامه‌ها باید منطبق و هماهنگ با برنامه‌های معاونت خدمات و محیط زیست شهری باشد تا دچار موازی کاری نشود.
وی افزود: معتقدیم برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی باید از ظرفیت‌های شورای اجتماعی محلات، سمن‌ها و تشکل‌های مردمی استفاده و نقش مردم در برگزاری این مراسم پررنگ‌تر شود.
معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین از حوزه معاونت فرهنگی هنری نیز خواسته‌ایم برنامه‌های فرهنگی و هنری خود را در مجاورت غرفه‌های ویژه هفته درختکاری و طرح خانه تکانی نوروزی که در مناطق مختلف برپا خواهد شد، اجرا کنند.
در ادامه این نشست امیر انتظام، معاون مدیرکل بهبود محیط زیست، معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد نیز اظهار کرد: از ادارات خدمات شهری و فضای سبز مناطق خواسته‌ایم که در هفته درختکاری از کارشناسان مرتبط با فضای سبز و درختکاری استفاده کنند تا اطلاعات مورد نیاز را به شهروندان ارائه دهند.
وی تصریح کرد: مناطق به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا در برنامه‌های هفته درختکاری که در مناطق برگزار می‌شود از افراد شاخص، هنرمندان، ورزشکاران و ... برای حضور در مراسم و کاشت درخت دعوت کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.
آخرین اخبار