کد خبر: ۹۱۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
مدیریت سازمان اصلاحی هنگ کنگ در مورد برنامه‌ای برای ایجاد زندان‌های هوشمند گزارش داد که در این زندان‌ها زندانیان از طریق سیستم‌های خودکار نظارت خواهند شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دنی وواین مین، مدیر بخش سازمان اصلاحی هنگ کنگ گفت: این اداره تلاش می‌کند تا اثربخشی فعالیت‌های امنیتی و امنیت مؤسسات اصلاحی را از طریق نوآوری و فن‌آوری افزایش دهد که این کار از امنیت کارکنان و بازداشت‌شدگان حفاظت می‌کند.

مقامات هنگ کنگ قصد دارند همه زندانیان را به ردیاب‌هایی که محل آنها را مشخص کرده و ضربان قلب‌شان را نیز اندازه‌گیری می‌کند، مجهز نمایند.

علاوه بر این دوربین‌هایی نیز نصب خواهند شد تا به طور خودکار دعوا و درگیری، رفتار غیرمعمول زندانیان و تلاش آنها برای آسیب رساندن به خود را تشخیص دهند.

روزنامه"ساوت چاینا مورنینگ پست" در این‌باره منتشر کرد: همچنین اداره خدمات اصلاحی هنگ کنگ از تست‌های ویژه روباتیک برای جست‌وجوی محل اختفای مواد مخدر توسط زندانیان استفاده خواهد کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.