کد خبر: ۹۱۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
مدیریت سازمان اصلاحی هنگ کنگ در مورد برنامه‌ای برای ایجاد زندان‌های هوشمند گزارش داد که در این زندان‌ها زندانیان از طریق سیستم‌های خودکار نظارت خواهند شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دنی وواین مین، مدیر بخش سازمان اصلاحی هنگ کنگ گفت: این اداره تلاش می‌کند تا اثربخشی فعالیت‌های امنیتی و امنیت مؤسسات اصلاحی را از طریق نوآوری و فن‌آوری افزایش دهد که این کار از امنیت کارکنان و بازداشت‌شدگان حفاظت می‌کند.

مقامات هنگ کنگ قصد دارند همه زندانیان را به ردیاب‌هایی که محل آنها را مشخص کرده و ضربان قلب‌شان را نیز اندازه‌گیری می‌کند، مجهز نمایند.

علاوه بر این دوربین‌هایی نیز نصب خواهند شد تا به طور خودکار دعوا و درگیری، رفتار غیرمعمول زندانیان و تلاش آنها برای آسیب رساندن به خود را تشخیص دهند.

روزنامه"ساوت چاینا مورنینگ پست" در این‌باره منتشر کرد: همچنین اداره خدمات اصلاحی هنگ کنگ از تست‌های ویژه روباتیک برای جست‌وجوی محل اختفای مواد مخدر توسط زندانیان استفاده خواهد کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.
آخرین اخبار