کد خبر: ۹۱۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
مدیریت سازمان اصلاحی هنگ کنگ در مورد برنامه‌ای برای ایجاد زندان‌های هوشمند گزارش داد که در این زندان‌ها زندانیان از طریق سیستم‌های خودکار نظارت خواهند شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دنی وواین مین، مدیر بخش سازمان اصلاحی هنگ کنگ گفت: این اداره تلاش می‌کند تا اثربخشی فعالیت‌های امنیتی و امنیت مؤسسات اصلاحی را از طریق نوآوری و فن‌آوری افزایش دهد که این کار از امنیت کارکنان و بازداشت‌شدگان حفاظت می‌کند.

مقامات هنگ کنگ قصد دارند همه زندانیان را به ردیاب‌هایی که محل آنها را مشخص کرده و ضربان قلب‌شان را نیز اندازه‌گیری می‌کند، مجهز نمایند.

علاوه بر این دوربین‌هایی نیز نصب خواهند شد تا به طور خودکار دعوا و درگیری، رفتار غیرمعمول زندانیان و تلاش آنها برای آسیب رساندن به خود را تشخیص دهند.

روزنامه"ساوت چاینا مورنینگ پست" در این‌باره منتشر کرد: همچنین اداره خدمات اصلاحی هنگ کنگ از تست‌های ویژه روباتیک برای جست‌وجوی محل اختفای مواد مخدر توسط زندانیان استفاده خواهد کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.
آخرین اخبار