کد خبر: ۹۱۱۸۷
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۲
با هدف جلب مشارکت قشرهای مختلف و ترویج فرهنگ درختکاری صورت گرفت؛
مدیرکل آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری مشهد از انتشار فراخوان ایده نوآورانه جهت رویداد هفته درختکاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد مهدی کریمی ‌گفت: با توجه به هفته درختکاری از 8 الی 15 اسفند ماه و برنامه‌های هرساله فضای سبز شهرداری مشهد، امسال طرح فراخوان ایده‌های نوآورانه در جهت برگزاری فعال و خلاقانه این رویداد در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه این طرح که با هدف جلب مشارکت قشرهای مختلف و ترویج فرهنگ درختکاری انجام می‌شود، افزود: مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد با استفاده از ظرفیت افراد خلاق، نوآور، ایده‌پرداز و دوستدار محیط زیست، فراخوان ایده های نوآورانه را برگزار می‌نماید.
کریمی اظهار کرد: نخستین نشست این فراخوان امروز ساعت 14:30 در محل مرکز نوآوری شهری واقع در بوستان کوهسنگی برگزار می‌گردد.
‌مدیرکل آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری مشهد ادامه داد: نمایندگان انجمن‌های محیط زیست شهری، خیریه‌ها، پتانسیل‌های دانشگاهی و دانشجویان و اساتید به این نشست دعوت شده‌اند و همچنین دیگر علاقمندان می‌توانند در این نشست حضور داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.