کد خبر: ۹۱۱۸۷
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۲
با هدف جلب مشارکت قشرهای مختلف و ترویج فرهنگ درختکاری صورت گرفت؛
مدیرکل آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری مشهد از انتشار فراخوان ایده نوآورانه جهت رویداد هفته درختکاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد مهدی کریمی ‌گفت: با توجه به هفته درختکاری از 8 الی 15 اسفند ماه و برنامه‌های هرساله فضای سبز شهرداری مشهد، امسال طرح فراخوان ایده‌های نوآورانه در جهت برگزاری فعال و خلاقانه این رویداد در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه این طرح که با هدف جلب مشارکت قشرهای مختلف و ترویج فرهنگ درختکاری انجام می‌شود، افزود: مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد با استفاده از ظرفیت افراد خلاق، نوآور، ایده‌پرداز و دوستدار محیط زیست، فراخوان ایده های نوآورانه را برگزار می‌نماید.
کریمی اظهار کرد: نخستین نشست این فراخوان امروز ساعت 14:30 در محل مرکز نوآوری شهری واقع در بوستان کوهسنگی برگزار می‌گردد.
‌مدیرکل آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری مشهد ادامه داد: نمایندگان انجمن‌های محیط زیست شهری، خیریه‌ها، پتانسیل‌های دانشگاهی و دانشجویان و اساتید به این نشست دعوت شده‌اند و همچنین دیگر علاقمندان می‌توانند در این نشست حضور داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.
آخرین اخبار