کد خبر: ۹۱۱۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۳
همزمان با برپایی دهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال نشست هایی با موضوع " خانواده و سبک زندگی دیجیتالی" از چهارم تا هفتم آبان ماه، با حضور اساتید و کارشناسان حوزه رسانه برگزار می شود.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا،در نشست های خانواده که توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می شود با موضوع رسانه های مجازی و محوریت" تربیت "بوده که اساتید و کارشناسان حوزه رسانه حضور دارند.

بر همین اساس، در نشست های دهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال که امسال  با شعار " سواد رسانه ای و مسئولیت های اجتماعی" برگزار می شود، با هدف ارتقای دانش تخصصی و سواد رسانه ای خانواده بوده، که در این نشست ها دکترعبدالرضا کردی دبیر و معاون پژوهشی انجمن مطالعات خانواده در ایران با عنوان " تحکیم و تزلزل خانواده در فضای مجازی " وهمچنین " فضای ابری، فضای مجازی و تحولات تربیتی " را تبیین می کند و دکتر احمد قدیری کارشناس حوزه رسانه، " تکنیک های عملیات روانی در حوزه رسانه و خبر"، "دشمن شناسی کودک در حوزه رسانه های هنری"  و " تهدیدات فرهنگی ماهواره و شبکه های اجتماعی بر خانواده " را تشریح می کند .

در ادامه، در روز پنجم آبان ماه دکترمحمد صادق کوشکی " پیامدهای استفاده کودکان از فضای مجازی در حوزه تعلیم و تربیت" را بررسی می کند و دکتر محسن لواسانی سخنان خود را با موضوع " فرزندان متفاوت و شیوه های تربیتی اثربخش در دنیای مجازی " را ارائه می دهد و دکترمحمد حسن  قدیری ابیانه نیز مطالب خود را با عنوان " نقش خانواده در پیشرفت جوامع" را در روز آخر نمایشگاه برای مخاطبان بیان می کند. 

همچنین، دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال از ۳ تا ۷ آبان ماه 95درمحل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) در خیابان شهید بهشتی برپا می شود و نشست های خانواده و سبک زندگی دیجیتالی همه روزه در طول برگزاری نمایشگاه در ساعات 16 تا 17 و 18.30تا 19.30 برگزار می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها