کد خبر: ۹۰۹۴۶
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از آماده‌باش ۸۱ دستگاه ماشین‌آلات جمع‌آوری آب‌های سطحی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا صحراگرد در این خصوص گفت: پیرو اخطاریه سازمان هواشناسی در خصوص بارش‌ باران و برف ۸۱ دستگاه ماشین‌آلات جمع‌آوری آب‌های سطحی شامل ۷۳ دستگاه تانکر، ۳ دستگاه پمپ مکنده سنگین و ۵ دستگاه پمپ مکنده قوی به حالت آماده‌باش در آمده است.
وی افزود: همچنین حدود ۱۴۰ دستگاه موتورپمپ سیار، ۱۰۰۰ نفر نیرو و عوامل کارگری و حدود ۳۰۰۰ عدد کیسه شن برای جلوگیری از تجمع آب‌های احتمالی در نظر گرفته شده است.
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد اضافه کرد: کلیه ادوات از عصر روز گذشته در محل‌های مورد نظر مستقر شده‌اند و پمپ‌های مکنده در آدرس‌های خیابان نجف، میدان امام حسین (ع)، بازار حافظ، میدان انقلاب، میدان امام علی (ع)، میدان استقلال و میدان نمایشگاه مستقر هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است