کد خبر: ۹۰۹۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
مدیرعامل آب منطقه ای سیستان و بلوچستان:
مدیرعامل آب منطقه ای سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر سیلاب اخیر حدود سه میلیون مترمکعب آب وارد منطقه سیستان شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اتابک جعفری اظهار داشت: در پی بارندگی های میان حوضه ای پائین دست سدهای احداث شده در افغانستان سیلاب روز شنبه ۲۰ بهمن ماه سال جاری وارد منطقه سیستان شد و موجبات خوشحالی مردم را فراهم کرد.

وی افزود: از این میزان سیلاب وارد شده ۱.۸ میلیون مترمکعب به منظور مصارف شرب وارد مخازن چاه نیمه شده است.

مدیرعامل آب منطقه ای سیستان و بلوچستان ادامه داد: این سیلاب فصلی که در اصطلاح محلی «دشت مال» گفته می شود موقتی بوده و تداوم ندارد.

وی گفت: با توجه به نقشه های ماهواره ای میزان برف در بالادست رودخانه هیرمند متراکم و قابل توجه بوده و انتظار می رود با توکل بر حسن توجه الهی و حسن همجواری کشور دوست و برادر افغانستان امسال شاهد ورود آب به منطقه سیستان باشیم. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.