کد خبر: ۹۰۸۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
شهردار شهر جدید هشتگرد:
شهردار شهر جدید هشتگرد گفت: جاده تندرستی به طول یک هزار و ۸۰۰ متر و باهدف تأمین فضاهای ورزشی در هشتگرد جدید بهره‌برداری می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اصغر آقایی در گفتگو با خبرنگاران، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، با بیان اینکه دهه مبارک فجر فرصت مناسبی جهت بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی برای جامعه امروز است، اظهار کرد: پروژه‌های خوبی جهت خدمت‌رسانی بهتر به مردم در این ایام مبارک در شهر جدید هشتگرد افتتاح شده است.

وی با اشاره به اینکه عملیات اصلاح هندسی و زیباسازی دو هزار و ۴۰۰ مترمربع از میدان‌ها فشند و مهر باهدف هدایت ترافیک مسیر و زیبایی بصری شهر تعریف و اجرایی شده است، ادامه داد: جاده تندرستی به طول یک هزار و ۸۰۰ متر باهدف تأمین فضاهای ورزشی مطلوب عمومی برای گذران اوقات فراغت شهروندان و افزایش سرانه فضاهای عمومی شهر به اجرا درآمده که به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار شهر جدید هشتگرد با اشاره به افزایش سرانه فضاهای سبز و تفریحی شهروندان و شادابی و پویایی محلات، بیان کرد: اتمام فاز اول بوستان ناحیه‌ای الغدیر با ۳۰ هزار مترمربع پایان‌یافته است.

به گفته آقایی جدول‌گذاری معابر باهدف سهولت تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌سازی محیط، سیما و منظر شهری، و احداث چندین ساختمان تجاری و سرای محله در مجموعه‌های مختلف شهری ازجمله اقدامات مدیریت شهری در سال ۹۷ بود که پیگیری و اجرایی شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.