کد خبر: ۹۰۸۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد خبر داد
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد از سرویس‌دهی رایگان خط یک و دو قطارشهری مشهد از ساعت 7 صبح تا 14 به راهپیمان در روز 22 بهمن خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، وحید مبین مقدم در این خصوص گفت: براساس تصمیم شورای شهر مشهد و در راستای خدمات‌رسانی به شهروندان برای حضور در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خدمات‌رسانی ناوگان خط یک و خط دو قطارشهری مشهد در روز 22 بهمن از ساعت 7 الی 14 رایگان خواهد بود.
وی افزود: با توجه به تدارک برنامه‌های فرهنگی در ایستگاه بسیج خط یک قطارشهری از شهروندان دعوت می‌شود ضمن برنامه‌ریزی برای استفاده از قطار‌شهری از این برنامه‌ها نیز استفاده کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.