کد خبر: ۹۰۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر داد
سید جلال ملکی گفت : ۴۰ سال زمان برای رسیدن به اوج عزت کافی بود تا سازمان آتش نشانی هم اکنون با تجهیزات کامل و آموزش ۳۷۰۰۰ نفر سخنی برای گفتن داشته باشد.
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار داشت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با افتخار در نقطه ای قرار دارد که می تواند نه تنها تهران بلکه به سایر شهرهای کشور عزیز ایران خدمات رسانی کند که از جمله آنها می توان به اعزام نیرو و تجهیزات به لرستان اشاره کرد. 

ملکی گفت : همچنین هم اکنون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نسبت به سال ۵۷ ، که ۳ دستگاه نردبان و بالابر هیدرولیکی داشت در حال حاضر تعداد نردبان و بالابر هیدرولیکی به ۴۰ دستگاه رسیده است.

وی افزود:گفتنی است سایر تجهیزات مانند شیرهای هیدرانت ایستاده که تا سال ۵۷ ، ۳۰۰ عدد بوده است، هم اکنون در ۴۰ سالگی انقلاب به ۷۲۴۳عدد رسیده است. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اذعان کرد:میزان آموزش های شهروندی تا سال ۵۷ تقریبا صفر بود ولی هم اکنون میزان آموزش های شهروندی تا سال ۱۳۹۷ به ۳۷۰۰۰ نفر رسیده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.