کد خبر: ۹۰۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر داد
سید جلال ملکی گفت : ۴۰ سال زمان برای رسیدن به اوج عزت کافی بود تا سازمان آتش نشانی هم اکنون با تجهیزات کامل و آموزش ۳۷۰۰۰ نفر سخنی برای گفتن داشته باشد.
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار داشت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با افتخار در نقطه ای قرار دارد که می تواند نه تنها تهران بلکه به سایر شهرهای کشور عزیز ایران خدمات رسانی کند که از جمله آنها می توان به اعزام نیرو و تجهیزات به لرستان اشاره کرد. 

ملکی گفت : همچنین هم اکنون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نسبت به سال ۵۷ ، که ۳ دستگاه نردبان و بالابر هیدرولیکی داشت در حال حاضر تعداد نردبان و بالابر هیدرولیکی به ۴۰ دستگاه رسیده است.

وی افزود:گفتنی است سایر تجهیزات مانند شیرهای هیدرانت ایستاده که تا سال ۵۷ ، ۳۰۰ عدد بوده است، هم اکنون در ۴۰ سالگی انقلاب به ۷۲۴۳عدد رسیده است. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اذعان کرد:میزان آموزش های شهروندی تا سال ۵۷ تقریبا صفر بود ولی هم اکنون میزان آموزش های شهروندی تا سال ۱۳۹۷ به ۳۷۰۰۰ نفر رسیده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.