کد خبر: ۹۰۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر داد
سید جلال ملکی گفت : ۴۰ سال زمان برای رسیدن به اوج عزت کافی بود تا سازمان آتش نشانی هم اکنون با تجهیزات کامل و آموزش ۳۷۰۰۰ نفر سخنی برای گفتن داشته باشد.
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار داشت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با افتخار در نقطه ای قرار دارد که می تواند نه تنها تهران بلکه به سایر شهرهای کشور عزیز ایران خدمات رسانی کند که از جمله آنها می توان به اعزام نیرو و تجهیزات به لرستان اشاره کرد. 

ملکی گفت : همچنین هم اکنون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نسبت به سال ۵۷ ، که ۳ دستگاه نردبان و بالابر هیدرولیکی داشت در حال حاضر تعداد نردبان و بالابر هیدرولیکی به ۴۰ دستگاه رسیده است.

وی افزود:گفتنی است سایر تجهیزات مانند شیرهای هیدرانت ایستاده که تا سال ۵۷ ، ۳۰۰ عدد بوده است، هم اکنون در ۴۰ سالگی انقلاب به ۷۲۴۳عدد رسیده است. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اذعان کرد:میزان آموزش های شهروندی تا سال ۵۷ تقریبا صفر بود ولی هم اکنون میزان آموزش های شهروندی تا سال ۱۳۹۷ به ۳۷۰۰۰ نفر رسیده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سیل صبح امروز به لرستان رسید/ تصاویر

سیل صبح امروز به لرستان رسید/ تصاویر

بارش شدید باران در لرستان منجر به سیلابی شدن مسیل‌ها، خروش رودخانه‌ها و مسدود شدن جاده ترانزیتی این استان شده است. بارش‌های سیل‌آسا همچنین باعث خروش رودخانه «خرم رود» در مرکز لرستان شد و در روستای «سرسنگر» بخش درب گنبد شهرستان کوهدشت فوت یک زن و مصدومیت یک نفر دیگر را در پی داشت.
خانه تاریخی بروجردی ها/ تصاویر

خانه تاریخی بروجردی ها/ تصاویر

خانه بروجردی ها بنایی قاجاری است که در دل بافت تاریخی کاشان قرار دارد. مجموعه ای بی نظیر که ساختش به سال ۱۲۸۰ ه.ق باز می گردد