کد خبر: ۹۰۸۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه محدودیت‌های ترافیکی روز ۲۲ بهمن را در مرکز استان اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ فضل اله شیری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در تمام خیابان های اصلی، فرعی و کوچه های منتهی به مسیرهای راهپیمایی در روز ۲۲ بهمن از ساعت ۸ صبح تا پایان مراسم راهپیمایی محدودیت ترافیکی  اعمال خواهد شد.

وی افزود: این محدودیت‌ها در تقاطع کارگر به سمت میدان آزادی، تقاطع جلیلی به سمت میدان آزادی، تقاطع مدرس به سمت تقاطع بسیج و از سه راه ۲۲ بهمن به سمت تقاطع بسیج اعمال می شود.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه  بیان داشت: همچنین در تقاطع آتش‌نشانی به سمت تقاطع بسیج و تقاطع دادگستری به سمت چهارراه بسیج نیز محدودیت اعمال می‌شود.

وی با بیان اینکه رانندگان در طول ساعات اعمال محدودیت باید از معابر جایگزین استفاده کنند گفت: ۲ خیابان موازی مسیر راهپیمایی خیابان بنت الهدی به سمت خیابان شهدای اشک تلخ و بلوار مصطفی امامی به سمت کوهساری است که همشهریان باید مسیر تردد خود را از درب منزل طوری انتخاب کنند که با محدودیت‌های ترافیکی مواجه نشوند.

شیری تصریح کرد: به منظور انجام پاکسازی خیابان از خودروها از ساعت ۶ صبح روز ۲۲ بهمن ماه توقف خودروها در مسیرهای راهپیمایی ممنوع است.

وی عنوان کرد: در صورت توقف خودروها در مسیر راهپیمایی خودروها با جرثقیل به پارکینگ حمل خواهند شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سیل صبح امروز به لرستان رسید/ تصاویر

سیل صبح امروز به لرستان رسید/ تصاویر

بارش شدید باران در لرستان منجر به سیلابی شدن مسیل‌ها، خروش رودخانه‌ها و مسدود شدن جاده ترانزیتی این استان شده است. بارش‌های سیل‌آسا همچنین باعث خروش رودخانه «خرم رود» در مرکز لرستان شد و در روستای «سرسنگر» بخش درب گنبد شهرستان کوهدشت فوت یک زن و مصدومیت یک نفر دیگر را در پی داشت.
خانه تاریخی بروجردی ها/ تصاویر

خانه تاریخی بروجردی ها/ تصاویر

خانه بروجردی ها بنایی قاجاری است که در دل بافت تاریخی کاشان قرار دارد. مجموعه ای بی نظیر که ساختش به سال ۱۲۸۰ ه.ق باز می گردد