کد خبر: ۹۰۸۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه محدودیت‌های ترافیکی روز ۲۲ بهمن را در مرکز استان اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ فضل اله شیری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در تمام خیابان های اصلی، فرعی و کوچه های منتهی به مسیرهای راهپیمایی در روز ۲۲ بهمن از ساعت ۸ صبح تا پایان مراسم راهپیمایی محدودیت ترافیکی  اعمال خواهد شد.

وی افزود: این محدودیت‌ها در تقاطع کارگر به سمت میدان آزادی، تقاطع جلیلی به سمت میدان آزادی، تقاطع مدرس به سمت تقاطع بسیج و از سه راه ۲۲ بهمن به سمت تقاطع بسیج اعمال می شود.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه  بیان داشت: همچنین در تقاطع آتش‌نشانی به سمت تقاطع بسیج و تقاطع دادگستری به سمت چهارراه بسیج نیز محدودیت اعمال می‌شود.

وی با بیان اینکه رانندگان در طول ساعات اعمال محدودیت باید از معابر جایگزین استفاده کنند گفت: ۲ خیابان موازی مسیر راهپیمایی خیابان بنت الهدی به سمت خیابان شهدای اشک تلخ و بلوار مصطفی امامی به سمت کوهساری است که همشهریان باید مسیر تردد خود را از درب منزل طوری انتخاب کنند که با محدودیت‌های ترافیکی مواجه نشوند.

شیری تصریح کرد: به منظور انجام پاکسازی خیابان از خودروها از ساعت ۶ صبح روز ۲۲ بهمن ماه توقف خودروها در مسیرهای راهپیمایی ممنوع است.

وی عنوان کرد: در صورت توقف خودروها در مسیر راهپیمایی خودروها با جرثقیل به پارکینگ حمل خواهند شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.