کد خبر: ۹۰۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: محدودیت های ترافیکی در ایلام طی روز راهپیمایی ۲۲ بهمن ایجاد می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محسن ناصری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن و شرکت گسترده و حضور مردم در این راهپیمایی، لذا برای تسهیل در تردد محدودیت های ترافیکی برقرار خواهد شد.

وی افزود: فردا از ساعت ۹ صبح از شروع مسیر راهپیمایی یعنی از تقاطع رسالت حیدری روبه روی جهاد کشاورزی تا چهار راه مادر محدودیت های ترافیکی راهنمایی و رانندگی اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: محدودیت ترافیکی مسیر شماره یک  بلوار شهید بهشتی- بلوار شهدای نوریان- میدان دفاع مقدس-  میدان میلاد - بلوار مدرس است.

ناصری اظهار داشت:  مسیر شماره دو شامل میدان امام حسن(ع) به سمت میدان نبوت- میدان امام حسین(ع) - بلوار میدان امام(ره) - میدان شهدا است.

وی عنوان کرد: همچنین رانندگانی که از مسیر خیابان فردوسی به یقین به سمت هسته مرکزی شهر تردد دارند با توجه به این که اجرای طرح عمرانی در رسالت حیدری را داریم این رانندگان می توانند از خیابان فردوسی- میدان ۲۲ بهمن- بلوار سید الشهدا به سمت تقاطع مقاومت تردد کنند.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: همچنین رانندگانی که در مسیر شمالی تردد دارند بایستی از کوچه مهر- خیابان والی به سمت حوزه شمالی خیابان انقلاب تردد کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سیل صبح امروز به لرستان رسید/ تصاویر

سیل صبح امروز به لرستان رسید/ تصاویر

بارش شدید باران در لرستان منجر به سیلابی شدن مسیل‌ها، خروش رودخانه‌ها و مسدود شدن جاده ترانزیتی این استان شده است. بارش‌های سیل‌آسا همچنین باعث خروش رودخانه «خرم رود» در مرکز لرستان شد و در روستای «سرسنگر» بخش درب گنبد شهرستان کوهدشت فوت یک زن و مصدومیت یک نفر دیگر را در پی داشت.
خانه تاریخی بروجردی ها/ تصاویر

خانه تاریخی بروجردی ها/ تصاویر

خانه بروجردی ها بنایی قاجاری است که در دل بافت تاریخی کاشان قرار دارد. مجموعه ای بی نظیر که ساختش به سال ۱۲۸۰ ه.ق باز می گردد