کد خبر: ۹۰۸۶۹
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
مدیرکل ثبت اسناد خراسان شمالی:
مدیر کل ثبت اسناد خراسان شمالی از صدور و تحویل بیش از ۶۷ هزار جلد سند مالکیت در روستاهای این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قدرت الله حاجی پور با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران اسناد مالکیت روستاییان با کمترین هزینه صادر و تحویل مالکان شد، اظهار کرد: در محور توسعه روستایی با دیدگاه و تفکر جهادی در تحول زیرساخت های روستایی و توسعه آن اقدامات ارزشمندی انجام شده و روستاهای کشور در مقایسه با اکثر کشورهای در حال توسعه در وضعیت مطلوبی قرار دارد و این در سایه همین دیدگاه های جهادی و نهادهای انقلابی است.

حاجی پور افزود: برای توسعه روستایی باید پایه برنامه ریزی ها در جهت توسعه همگانی کشور باشد چرا که اقتصاد، صنعت و توسعه متوازن کشور به توسعه روستایی وابسته است و باید تلاش کرد تا محورهای توسعه ایجاد و روستاییان به شهر مهاجرت نکنند.

وی تصریح کرد: یکی از مهم ترین محورهای ارائه خدمات به روستاییان که در کنار مواردی از قبیل راه سازی، تلفن، برق، گاز بهداشت و...، در روستاها اقدام شده صدور اسناد مالکیت اراضی واملاک بوده که این مهم پیش از انقلاب وجود نداشته که پس از انقلاب با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان ثبت اسناد واملاک کشور محقق شده است.

مدیر کل ثبت اسناد خراسان شمالی بیان کرد: همچنین در این چهل سال بیش از پنج هزار جلد سند مالکیت برای شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت صادر شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.