کد خبر: ۹۰۸۶۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
کیفیت هوای امروز تهران با وجود کاهش ۴۰ واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص ۱۰۱ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز از ۱۴۱ به ۱۰۱ کاهش داشته است.

در همین مدت میزان آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۱۰ میکرون از ۸۹ به ۵۸ و آلاینده منوکسیدکربن از ۳۲ به ۲۷ کاهش داشته است.

بر این اساس، ایستگاه‌های فرمانداری شهرری (منطقه ۲۰)، بوستان قائم (منطقه ۱۸) و تربیت مدرس (منطقه ۶) به ترتیب با شاخص‌های ۱۴۲، ۱۳۵ و ۱۳۲ بالاترین حجم آلودگی شهر تهران را در ۲۴ ساعت گذشته داشته اند.

همچنین ایستگاه‌های اقدسیه (منطقه یک) با شاخص ۴۷، شهرداری منطقه ۲ با شاخص ۵۴ و دانشگاه شهید بهشتی (منطقه یک) با شاخص ۵۵ کمترین آلودگی هوا را در سطح مناطق شهر تهران طی این مدت داشتند.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.