کد خبر: ۹۰۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۱
فرماندار اهواز:
فرماندار شهرستان اهواز گفت: عملیات ترمیم و استحکام‌بخشی سیل بندهای روستاهای در معرض این شهرستان با به‌کارگیری ماشین‌آلات دستگاه‌ها مختلف در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جمال عالمی نیسی در حاشیه بازدید از روستاهای حاشیه کرخه که با حضور بخشدار مرکزی اهواز صورت گرفت، بیان کرد: در حال حاضر سیل بندهای روستاها  در نقاطی که در معرض خطر هستند، با استقرار ماشین‌آلات در حال ترمیم و تقویت هستند و تلاش می‌کنیم تا خسارتی به روستائیان وارد نشود.

وی در خصوص جاده‌های روستایی در بخش مرکزی اهواز گفت: در حال حاضر تمام محورهای روستایی باز است و تردد به راحتی صورت می‌گیرد.

 فرماندار اهواز هشدار داد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی در خصوص ادامه بارندگی و همچنین بالا آمدن آب رودخانه‌های کرخه، دز و کارون، شهروندان و روستائیان از تردد در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند.

 عالمی نیسی در پایان افزود: هم اکنون شرایط روستاها تحت کنترل است و دستگاه‌های مدیریت بحران در حال آماده‌باش هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.