کد خبر: ۹۰۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۱
فرماندار اهواز:
فرماندار شهرستان اهواز گفت: عملیات ترمیم و استحکام‌بخشی سیل بندهای روستاهای در معرض این شهرستان با به‌کارگیری ماشین‌آلات دستگاه‌ها مختلف در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جمال عالمی نیسی در حاشیه بازدید از روستاهای حاشیه کرخه که با حضور بخشدار مرکزی اهواز صورت گرفت، بیان کرد: در حال حاضر سیل بندهای روستاها  در نقاطی که در معرض خطر هستند، با استقرار ماشین‌آلات در حال ترمیم و تقویت هستند و تلاش می‌کنیم تا خسارتی به روستائیان وارد نشود.

وی در خصوص جاده‌های روستایی در بخش مرکزی اهواز گفت: در حال حاضر تمام محورهای روستایی باز است و تردد به راحتی صورت می‌گیرد.

 فرماندار اهواز هشدار داد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی در خصوص ادامه بارندگی و همچنین بالا آمدن آب رودخانه‌های کرخه، دز و کارون، شهروندان و روستائیان از تردد در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند.

 عالمی نیسی در پایان افزود: هم اکنون شرایط روستاها تحت کنترل است و دستگاه‌های مدیریت بحران در حال آماده‌باش هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.