کد خبر: ۹۰۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲
شهردار اصفهان خبر داد
شهردار اصفهان از فعالیت خط یک متروی اصفهان و اتوبوسرانی به صورت رایگان از ساعت هشت و نیم صبح تا دو و نیم عصر برای جابجایی شهروندان همزمان با راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قدرت الله نوروزی اظهار کرد: فردا راهپیمایی ۲۲ بهمن را در کنار شهروندان برگزار خواهیم کرد و شهرداری برای عبور و مرور راهپیمایان تسهیلات ویژه ای را برنامه ریزی کرده است. خط یک مترو از ساعت هشت و نیم صبح از شهرک قدس و ایستگاه دفاع مقدس در کنار پایانه صفه شهروندان را از این ایستگاه ها به ایستگاه های انقلاب و میدان امام حسین(ع) منتقل می کند. 

وی ادامه داد: خدمت رسانی مترو تا ساعت ۱۴ و نیم با سرفاصله حرکتی ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ادامه خواهد داشت. هزار دستگاه اتوبوس نیز در مسیرهای راهپیمایی شهروندان را جابجا خواهند کرد. 

نوروزی با اشاره به اینکه خدمات مترو و اتوبوسرانی از ساعت هشت و نیم صبح فردا تا ۱۴ و نیم عصر برای عموم رایگان خواهد بود تصریح کرد: ۲۰۰ دستگاه اتوبوس از میادین اصلی شهر، مساجد و پایگاه های مردمی شهروندان را به میدان امام خمینی(ره) منتقل خواهند کرد.

وی گفت: همچنین تاکسی های گردشی شهر اصفهان نیز در خدمت راهپیمایان عزیز خواهند بود.  

وی با اشاره به اینکه از ۱۱ بهمن ویژه برنامه های دهه فجر شهرداری از روبروی ساختمان شهرداری مرکزی آغاز و در روزهای دهه فجر بیش از ۳۰۰ برنامه در ۱۵ منطقه برنامه ریزی و اجرا شد و این برنامه ها همچنان ادامه دارد گفت: ساعت ۲۱ امشب ۲۱ بهمن ماه نیز به افتخار سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نورافشانی ویژه ای در ساختمان شهرداری های ۱۵ منطقه شهر اصفهان برگزار می شود. 

شهردار اصفهان ضمن خوش آمدگویی به مسافرانی که شهر اصفهان را به عنوان مقصد سفر چند روزه خود انتخاب کرده اند گفت: در روزهای گذشته افزایش چشمگیر ورود مسافر به اصفهان را به دلیل جاری شدن زاینده رود شاهد بودیم. ظرفیت هتل ها و مهمانپذیرهای شهر تکمیل شده و برای اسکان مسافران، ورزشگاه آتش نشانی در خیابان کاوه و ورزشگاه ولایت در سپاهانشهر از سوی شهرداری تجهیز شده و در اختیار آنها قرار گرفت. 

وی افزود: امیدوارم فضایی که در شهر ایجاد شده و شور و نشاط مردم را افزایش داده، پایدار بماند و بتوانیم امکانات لازم برای میهمانان گرامی فراهم کنیم و همه تلاش هایی که برای دائمی شدن زاینده رود انجام شده به نتیجه برسد تا همچنان شاهد روزهای زیبایی در اصفهان باشیم. 
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.