کد خبر: ۹۰۸۳۲
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد عنوان کرد:
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد گفت: در طرح کرامت فاطمی که همزمان با ایام فاطمیه در میدان شهدا درحال برگزاری است، مشارکت مردم و هیات های مذهبی جلب شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا دانایی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: طرح کرامت فاطمی امسال با مشارکت شهرداری مشهد و به همت هیات های مذهبی برگزار شده است تا شاهد انسجام اجتماعی در یکی از مهمترین مناسبت های مذهبی باشیم.
وی افزود: اجرای این طرح و برپایی 135 دیگ شله در عرصه میدان شهدا پیشنهادی بود که در جلسه شهردار مشهد با هیات های مذهبی مطرح شد و با تامین بسترهای لازم توسط مدیریت شهری، شاهد اجرای آن هستیم.
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: هزینه های برگزاری ویژه برنامه های کرامت فاطمی به ویژه مواد اولیه پخت 135 دیگ شله را شهروندان و خیرین تامین می کنند و شهرداری صرفا وظیفه فراهم کردن فضا و بستر را برعهده داشته است.
وی با بیان اینکه شله های نذری فردا پس از برگزاری آیین عزاداری در 100 نقطه حاشیه شهر مشهد توزیع می شود، ادامه داد: این اقدام آغاز همکاری هیات های مذهبی با مدیریت شهری بود و تلاش خواهیم کرد که چنین رویدادهای در دیگر مناسبت های مذهبی تکرار شود. 
دانایی ادامه داد: مدیریت شهری وظیفه دارد که در حوزه فرهنگی بسترها و زمینه های لازم را فراهم کند تا در مناسبت های مختلف، مشارکت های مردمی رقم زده شود.  
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

در پی بارندگی صبح امروز اهواز معابر شهر دچار آبگرفتگی شدند.
زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

بر اثر وقوع سیل اخیر در استان مازندران روستاهای شهر کیاکلا به شدت آسیب دیده و خانه‌های روستایی دچار خسارات جدی شده است.