کد خبر: ۹۰۸۳۲
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد عنوان کرد:
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد گفت: در طرح کرامت فاطمی که همزمان با ایام فاطمیه در میدان شهدا درحال برگزاری است، مشارکت مردم و هیات های مذهبی جلب شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا دانایی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: طرح کرامت فاطمی امسال با مشارکت شهرداری مشهد و به همت هیات های مذهبی برگزار شده است تا شاهد انسجام اجتماعی در یکی از مهمترین مناسبت های مذهبی باشیم.
وی افزود: اجرای این طرح و برپایی 135 دیگ شله در عرصه میدان شهدا پیشنهادی بود که در جلسه شهردار مشهد با هیات های مذهبی مطرح شد و با تامین بسترهای لازم توسط مدیریت شهری، شاهد اجرای آن هستیم.
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: هزینه های برگزاری ویژه برنامه های کرامت فاطمی به ویژه مواد اولیه پخت 135 دیگ شله را شهروندان و خیرین تامین می کنند و شهرداری صرفا وظیفه فراهم کردن فضا و بستر را برعهده داشته است.
وی با بیان اینکه شله های نذری فردا پس از برگزاری آیین عزاداری در 100 نقطه حاشیه شهر مشهد توزیع می شود، ادامه داد: این اقدام آغاز همکاری هیات های مذهبی با مدیریت شهری بود و تلاش خواهیم کرد که چنین رویدادهای در دیگر مناسبت های مذهبی تکرار شود. 
دانایی ادامه داد: مدیریت شهری وظیفه دارد که در حوزه فرهنگی بسترها و زمینه های لازم را فراهم کند تا در مناسبت های مختلف، مشارکت های مردمی رقم زده شود.  
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است