کد خبر: ۹۰۸۳۱
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
شهردار مشهد در حاشیه بازدید از محل اجرای طرح کرامت فاطمی:
شهردار مشهد گفت: مدیریت شهری از هرگونه اقدامی که در راستای مشارکت اجتماعی، حرکت های جمعی و خدمت رسانی به مردم باشد، حمایت می کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به برگزاری طرح کرامت فاطمی همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه معصومه(س) اظهار کرد: به عنوان متولی خدمت رسانی به شهروندان باید زمینه ها را فراهم کنیم تا اقداماتی که باعث همبستگی اجتماعی و حرکت های دسته جمعی می شود، بیش از پیش تقویت شود. 
وی افزود: امسال با پیشنهاد هیات های مذهبی مقرر شد که در عرصه میدان شهدا، با تجمیع نذورات مردمی و خیران، ضمن برگزاری مراسم عزاداری، 135 دیگ شله پخت و در مناطق کمتر برخوردار حاشیه شهر مشهد توزیع شود. 
شهردار مشهد با بیان اینکه دیگ های شله به همت هیات های مذهبی در عرصه میدان شهدا برپا شده است، ادامه داد: مدیریت شهری قطعه زمینی که برای اجرای یکی از پروژه های شهری تملک و فعلا بلااستفاه بود را آماده سازی و در اختیار هیات های مذهبی قرار داد. 
وی اظهار کرد: هر زمان که تشکل های مردمی بخواهند اقدامی در مسیر حرکت های جمعی، همبستگی اجتماعی و خدمت رسانی به مردم انجام دهند، مدیریت شهری خود را موظف به حمایت و تامین بسترهای لازم می داند.
کلائی با بیان اینکه بخش زیادی از هزینه ها توسط خیران تامین شده است، ادامه داد: هزینه های مدیریت شهری در حوزه بسترسازی برای اجرای طرح کرامت فاطمی، به صورت شفاف منتشر خواهد شد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است