کد خبر: ۹۰۸۳۱
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
شهردار مشهد در حاشیه بازدید از محل اجرای طرح کرامت فاطمی:
شهردار مشهد گفت: مدیریت شهری از هرگونه اقدامی که در راستای مشارکت اجتماعی، حرکت های جمعی و خدمت رسانی به مردم باشد، حمایت می کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به برگزاری طرح کرامت فاطمی همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه معصومه(س) اظهار کرد: به عنوان متولی خدمت رسانی به شهروندان باید زمینه ها را فراهم کنیم تا اقداماتی که باعث همبستگی اجتماعی و حرکت های دسته جمعی می شود، بیش از پیش تقویت شود. 
وی افزود: امسال با پیشنهاد هیات های مذهبی مقرر شد که در عرصه میدان شهدا، با تجمیع نذورات مردمی و خیران، ضمن برگزاری مراسم عزاداری، 135 دیگ شله پخت و در مناطق کمتر برخوردار حاشیه شهر مشهد توزیع شود. 
شهردار مشهد با بیان اینکه دیگ های شله به همت هیات های مذهبی در عرصه میدان شهدا برپا شده است، ادامه داد: مدیریت شهری قطعه زمینی که برای اجرای یکی از پروژه های شهری تملک و فعلا بلااستفاه بود را آماده سازی و در اختیار هیات های مذهبی قرار داد. 
وی اظهار کرد: هر زمان که تشکل های مردمی بخواهند اقدامی در مسیر حرکت های جمعی، همبستگی اجتماعی و خدمت رسانی به مردم انجام دهند، مدیریت شهری خود را موظف به حمایت و تامین بسترهای لازم می داند.
کلائی با بیان اینکه بخش زیادی از هزینه ها توسط خیران تامین شده است، ادامه داد: هزینه های مدیریت شهری در حوزه بسترسازی برای اجرای طرح کرامت فاطمی، به صورت شفاف منتشر خواهد شد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

در پی بارندگی صبح امروز اهواز معابر شهر دچار آبگرفتگی شدند.
زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

بر اثر وقوع سیل اخیر در استان مازندران روستاهای شهر کیاکلا به شدت آسیب دیده و خانه‌های روستایی دچار خسارات جدی شده است.