کد خبر: ۹۰۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۰
با حضور مديرعامل مترو تهران
ورودی دوم ایستگاه مترو قائم به ‌عنوان شمالي‌ترين ايستگاه خط سه متروي تهران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران آماده و بهره‌برداری شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علي امام در حاشيه اين مراسم كه با حضور مجريان و مديران برگزار شد ،گفت: مطمئناً با گشایش ورودي دوم ايستگاه قائم، از اين پس مسافران و دانشجويان از خدمات بهتری در تردد و رفت و آمد برخوردار خواهند شد.

امام در ادامه با اشاره به ضرورت افزايش سهم حمل و نقل عمومي به ويژه مترو در سطح شهر تهران، بيان داشت: اصلی ترین چالش امروز پايتخت، حجم ترافيك و آلودگي هواست كه اميدواريم با گسترش و افزايش سهم حمل و نقل عمومي (ريلي) درون شهري و برون شهري، شاهد مناسب سازی هوا و فضاي شهر برای عموم مردم باشيم.

مديرعامل شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو) در ادامه از كارگران، مديران، مجريان، پيمانكاران  و مشاوران طرح تقدير و تشكر كرد و گفت: اميدواريم مردم طي هفته ها و ماه هاي آتي شاهد افتتاح ديگر ايستگاه ها در خطوط متروي تهران باشند.

وي افتتاح ايستگاه هاي خطوط مختلف مترو در آینده نزدیک را عيدي مديريت شهري به شهروندان دانست و گفت: اميدواريم مردم تهران بهره مندي بيشتر و بهتري از متروي تهران داشته باشند، چرا كه تمامي اقدامات ما در شهرداري  و متروي تهران در راستاي رفاه شهروندان و بهره مندي شايسته تر آنان صورت مي گيرد.

ايستگاه قائم یکی از ایستگاه‌های خط سه متروی تهران محسوب مي شود كه در منطقه یک و در شهرک قائم (شمال شرق تهران) واقع شده است.

 گفتني است اين ايستگاه به شهرک های قائم، محلاتی، لاله و سوهانک و ازگل و همچنين خط ۹ بی‌ آر تی دسترسی دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.