کد خبر: ۹۰۶۹۶
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروی شهر تهران با بیان اینکه امسال در تهران به شرایط اضطرار نرسیده‌ایم، گفت: معاینه فنی نقش مهمی در کاهش آلاینده‌ها داشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدنواب حسینی‌منش در آیین بهره‌برداری از شانزدهمین مرکز معاینه فنی خودروهای سبک فداییان اسلام ضمن تبریک دهه فجر گفت: با افتتاح این مرکز در تهران به 51 خط معاینه فنی رسیده‌ایم.

وی با بیان اینکه در یک سال گذشته 11 خط به خطوط معاینه فنی تهران اضافه شده است، گفت: برای توسعه برنامه‌های دیگری داریم. 

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروی تهران در خصوص معاینه فنی سیار گفت: تا امروز 5 خط معاینه فنی سیار در تهران راه‌اندازی شده و تا پایان سال 2 خط دیگر اضافه می‌شود در مناطقی که امکان توسعه نداشته‌ایم از خطوط سیار استفاده کرده‌ایم. 

حسینی‌منش با بیان اینکه در کریدور ورودی تهران - مشهد مرکز معاینه فنی نداشته‌ایم، گفت: این مرکز امروز راه‌اندازی و قابلیت صدور معاینه فنی برتر را هم دارد. 

وی ادامه داد: شهرداری تهران برای افرادی که معاینه فنی برتر داشته باشند تخفیف 25 درصدی برای ورود به محدوده طرح ترافیک را در نظر گرفته است.

وی در خصوص آلودگی هوا، گفت: بعد از سال‌ها امسال در تهران به شرایط اضطرار نرسیده‌ایم و معاینه فنی نقش رقیق‌کننده ‌آلاینده‌ها را دارد.

حسینی‌منش افزود: سال گذشته مدارس تهران 8 روز به دلیل آلودگی هوا تعطیل شد و امسال این موضوع را نداشتیم.

به گفته وی، 600 هزار خودرو طی دو سال گذشته از منظر آلودگی هوا رد شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.