کد خبر: ۹۰۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر داد
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از یک مورد حادثه گازگرفتگی در ساعت 12:19 دقیقه ظهر امروز خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار شهر فردا از یک مورد حادثه گازگرفتگی در ساعت 12:19دقیقه ظهر امروز در مجتمع مسکونی واقع در  سعادت آباد،خیابان ایثارگران شمالی به سامانه ۱۲۵سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبرداده شد.

وی عنوان کرد:بلافاصله ایستگاه۵۸ سازمان آتش نشانی در مدت زمان ۴دقیقه در محل حاضرشد ، موقعیت محل حادثه مجتمعی به صورت ۲بلوک ۸طبقه ۱۶واحدی بود که هرکدام ۲موتور خانه مجزا داشتند ،ساکنین هر دو بلوک احساس ناراحتی میکنند که ناشی از انتشار گاز مونوکسید کربن بود.

جلال ملکی خاطرنشان کرد:آتش نشانان  بلافاصله افرادی را که در محل تجمع گاز مونوکسید کربن بودند از محل خارج و به عوامل اورژانس تحویل دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اذعان داشت: آتشنشانان علت حادثه را نقص یکی از موتور خانه و نداشتن مسیر مناسب برای خروج آلاینده ها را باعث تجمع گاز مونوکسید کربن دانست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.