کد خبر: ۹۰۵۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه هوای پایتخت در حال حاضر در شرایط پاک قرار دارد، گفت: انتظار می‌رود کیفیت هوای مطلوب در تهران تا فردا (۱۵ بهمن) تداوم داشته باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین شهبازی با بیان اینکه پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده برقراری شرایط جوی نسبتاً ناپایدار طی امروز (۱۴ بهمن) است، اظهار کرد: برای برخی ساعات این روز افزایش ابر، بارش پراکنده باران و وزش باد مؤثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه با جهت غالب غربی - شمال‌غربی انتظار می‌رود که در پراکندگی آلاینده‌ها تأثیرگذار است.
 
وی ادامه داد: این شرایط جوی کم و بیش تا فردا (۱۵ بهمن) ادامه دارد و برخی ساعات همراه با وزش باد مؤثر است.
 
به گفته شهبازی دما هوا در پایتخت تا روز آینده کاهش نسبی خواهد یافت.
 
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه بر اساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز (۱۴ بهمن) در شرایط مطلوب قرار دارد، تصریح کرد: انتظار می‌رود با تداوم شرایط جوی نسبتاً ناپایدار، شرایط مطلوب کیفیت هوا تا فردا (۱۵ بهمن) دربیشتر مناطق پایتخت همچنان برقرار باشد.
 
وی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز با میانگین ۵۰ در شرایط پاک قرار داشت، اظهار کرد: کیفیت هوای هم اکنون نیز با میانگین ۴۴ همچنان در شرایط پاک است.
برچسب ها: تهران ، امروز ، نفس ، شهر فردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.