کد خبر: ۹۰۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸
در طول یک ماه انجام شد     
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 6 از لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر قلب پایتخت خبر داد و گفت: در ماه دی، نسبت به لکه گیری و اصلاح هندسی 3255  متر مربع از معابر سطح منطقه با 471 تن آسفالت اقدام شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجید غمخوار همچنین به ترمیم پیاده روهای سطح منطقه به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان اشاره کرد و گفت: 311 متر مربع از پیاده روهای سطح منطقه مرمت شده و ترمیم نهرهای سر پوشیده و روباز، کانیو و اجرای عملیات تک جدول با متراژی برابر 268 متر طول در 76 آدرس کاری از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه شش اضافه کرد: با توجه به اهمیت همسطح سازی دریچه و یا تعویض دریچه و اجرای سنگ دال، تعویض و همسطح سازی 52 دریچه در 50 آدرس کاری نیز صورت گرفت.

غمخوار توضیح داد: اجرای عملیات لکه گیری معابر با هدف مناسب‌سازی سطح کوچه ها و خیابان‏‌ها و رفع مشکلات عبور و مروری شهروندان صورت می گیرد.

غمخوار اضافه کرد: یکی از مطالبات شهروندان بهبود وضعیت تردد در معابر شهری و زیباسازی محیط شهری بوده و ترمیم و مرمت آسفالت معابر بر اساس اولویت بندی صورت می گیرد. 
وی با بیان اینکه خرابی ها و گودال ها خطری برای عبور و مرور به شمار می‌روند و اگر به فوریت مرمت نشوند، توسعه پیدا کرده و خرابی های بزرگتری را موجب می‌شوند، تصریح کرد: ترمیم به موقع و سریع آسفالت از هزینه های بعدی جلوگیری می نماید و با بازدید های میدانی روزانه و هفتگی وضعیت آسفالت معابر بررسی می شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.