کد خبر: ۹۰۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸
در طول یک ماه انجام شد     
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 6 از لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر قلب پایتخت خبر داد و گفت: در ماه دی، نسبت به لکه گیری و اصلاح هندسی 3255  متر مربع از معابر سطح منطقه با 471 تن آسفالت اقدام شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجید غمخوار همچنین به ترمیم پیاده روهای سطح منطقه به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان اشاره کرد و گفت: 311 متر مربع از پیاده روهای سطح منطقه مرمت شده و ترمیم نهرهای سر پوشیده و روباز، کانیو و اجرای عملیات تک جدول با متراژی برابر 268 متر طول در 76 آدرس کاری از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه شش اضافه کرد: با توجه به اهمیت همسطح سازی دریچه و یا تعویض دریچه و اجرای سنگ دال، تعویض و همسطح سازی 52 دریچه در 50 آدرس کاری نیز صورت گرفت.

غمخوار توضیح داد: اجرای عملیات لکه گیری معابر با هدف مناسب‌سازی سطح کوچه ها و خیابان‏‌ها و رفع مشکلات عبور و مروری شهروندان صورت می گیرد.

غمخوار اضافه کرد: یکی از مطالبات شهروندان بهبود وضعیت تردد در معابر شهری و زیباسازی محیط شهری بوده و ترمیم و مرمت آسفالت معابر بر اساس اولویت بندی صورت می گیرد. 
وی با بیان اینکه خرابی ها و گودال ها خطری برای عبور و مرور به شمار می‌روند و اگر به فوریت مرمت نشوند، توسعه پیدا کرده و خرابی های بزرگتری را موجب می‌شوند، تصریح کرد: ترمیم به موقع و سریع آسفالت از هزینه های بعدی جلوگیری می نماید و با بازدید های میدانی روزانه و هفتگی وضعیت آسفالت معابر بررسی می شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سیل صبح امروز به لرستان رسید/ تصاویر

سیل صبح امروز به لرستان رسید/ تصاویر

بارش شدید باران در لرستان منجر به سیلابی شدن مسیل‌ها، خروش رودخانه‌ها و مسدود شدن جاده ترانزیتی این استان شده است. بارش‌های سیل‌آسا همچنین باعث خروش رودخانه «خرم رود» در مرکز لرستان شد و در روستای «سرسنگر» بخش درب گنبد شهرستان کوهدشت فوت یک زن و مصدومیت یک نفر دیگر را در پی داشت.
خانه تاریخی بروجردی ها/ تصاویر

خانه تاریخی بروجردی ها/ تصاویر

خانه بروجردی ها بنایی قاجاری است که در دل بافت تاریخی کاشان قرار دارد. مجموعه ای بی نظیر که ساختش به سال ۱۲۸۰ ه.ق باز می گردد