کد خبر: ۹۰۴۸۸
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
به دستور شهردار تهران صورت گرفت
سخنگوی سازمانی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اعزام ۱۴ خودرو به لرستان خبر داد و گفت: این اعزام به دستور شهردار تهران انجام شده و هیچ خللی در امداد رسانی به شهروندان تهرانی صورت نمی گیرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار شهرفردا گفت: با توجه به بارشهای شدیدی که در روزهای گذشته در اکثر نقاط کشور صورت گرفت و اکثر شهرها با مشکل آب گرفتگی و سیلاب مواجه شده بودند و مشکلاتی برای شهروندان ایجاد شده بود به دستور شهردار تهران و هماهنگی که با شهرداری تهران صورت گرفت، ۱۴ خودروی آتش نشانی به لرستان اعزام شد . 

ملکی اظهار داشت:همچنین سازمان آتش نشانی تهران تعدادی از نیروها و تجهیزات خود را برای امداد رسانی به استان لرستان دقایقی قبل اعزام کرد که در این تیم ۱۴ دستگاه خودرو ، خودروهای سبک و سنگین  و همچنین تجهیزاتی که بیشتر در رابطه با برطرف کردن مشکلات آب گرفتگی و تخلیه آب  استفاده می شود  به همراه ۲۵ نفر پرسنل عملیاتی  شهر تهران را به مقصد لرستان ترک کردند.

وی با اشاره به اینکه این کار با هماهنگی شهرداری تهران این کار صورت گرفت، اذعان کرد: این کار به منظور امداد رسانی به شهروندانی که در آن وضعیت نیاز به امداد رسانی و کمک دارند انجام گرفت. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصریح کرد: این نیروهای اعزامی از تهران به هیچ عنوان هیچ تاثیری در امداد رسانی به انداد رسانی مجموعه آتش نشانی برای شهروندان تهرانی نخواهد داشت و سایر تجهیزات، دستگاهها، خودروها و پرسنلی که حضور دارند مثل همیشه در آماده باش کامل هستند و اگر حادثه یا اتفاقی پیش بیاید با تمام توان نسبت به  مرتفع کردن آن حادثه اقدام خواهند کرد. 

ملکی خاطر نشان ساخت : تا یکی دو روز آینده  اخبار تکمیلی در این خصوص را اعلام خواهیم کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

در فستیوال مبارزه با گوجه فرنگی که در شهر بونول اسپانیا برگزار شد 145 تُن گوجه فرنگی نابود شد.
اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

عضو هیات مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت : درصورتیکه صادرات 500 بشکه در روز حفط شده و تقویت پایه های مالیاتی و تقویت کسب و کار اصلاح شود ، سال آینده نه تنها روند رکود متوقف خواهد شد ، تحریم ها دیگر اثری بر اقتصاد ایران نخواهد داشت.
آخرین اخبار