کد خبر: ۹۰۴۸۸
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
به دستور شهردار تهران صورت گرفت
سخنگوی سازمانی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اعزام ۱۴ خودرو به لرستان خبر داد و گفت: این اعزام به دستور شهردار تهران انجام شده و هیچ خللی در امداد رسانی به شهروندان تهرانی صورت نمی گیرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار شهرفردا گفت: با توجه به بارشهای شدیدی که در روزهای گذشته در اکثر نقاط کشور صورت گرفت و اکثر شهرها با مشکل آب گرفتگی و سیلاب مواجه شده بودند و مشکلاتی برای شهروندان ایجاد شده بود به دستور شهردار تهران و هماهنگی که با شهرداری تهران صورت گرفت، ۱۴ خودروی آتش نشانی به لرستان اعزام شد . 

ملکی اظهار داشت:همچنین سازمان آتش نشانی تهران تعدادی از نیروها و تجهیزات خود را برای امداد رسانی به استان لرستان دقایقی قبل اعزام کرد که در این تیم ۱۴ دستگاه خودرو ، خودروهای سبک و سنگین  و همچنین تجهیزاتی که بیشتر در رابطه با برطرف کردن مشکلات آب گرفتگی و تخلیه آب  استفاده می شود  به همراه ۲۵ نفر پرسنل عملیاتی  شهر تهران را به مقصد لرستان ترک کردند.

وی با اشاره به اینکه این کار با هماهنگی شهرداری تهران این کار صورت گرفت، اذعان کرد: این کار به منظور امداد رسانی به شهروندانی که در آن وضعیت نیاز به امداد رسانی و کمک دارند انجام گرفت. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصریح کرد: این نیروهای اعزامی از تهران به هیچ عنوان هیچ تاثیری در امداد رسانی به انداد رسانی مجموعه آتش نشانی برای شهروندان تهرانی نخواهد داشت و سایر تجهیزات، دستگاهها، خودروها و پرسنلی که حضور دارند مثل همیشه در آماده باش کامل هستند و اگر حادثه یا اتفاقی پیش بیاید با تمام توان نسبت به  مرتفع کردن آن حادثه اقدام خواهند کرد. 

ملکی خاطر نشان ساخت : تا یکی دو روز آینده  اخبار تکمیلی در این خصوص را اعلام خواهیم کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.