کد خبر: ۹۰۴۸۸
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
به دستور شهردار تهران صورت گرفت
سخنگوی سازمانی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اعزام ۱۴ خودرو به لرستان خبر داد و گفت: این اعزام به دستور شهردار تهران انجام شده و هیچ خللی در امداد رسانی به شهروندان تهرانی صورت نمی گیرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار شهرفردا گفت: با توجه به بارشهای شدیدی که در روزهای گذشته در اکثر نقاط کشور صورت گرفت و اکثر شهرها با مشکل آب گرفتگی و سیلاب مواجه شده بودند و مشکلاتی برای شهروندان ایجاد شده بود به دستور شهردار تهران و هماهنگی که با شهرداری تهران صورت گرفت، ۱۴ خودروی آتش نشانی به لرستان اعزام شد . 

ملکی اظهار داشت:همچنین سازمان آتش نشانی تهران تعدادی از نیروها و تجهیزات خود را برای امداد رسانی به استان لرستان دقایقی قبل اعزام کرد که در این تیم ۱۴ دستگاه خودرو ، خودروهای سبک و سنگین  و همچنین تجهیزاتی که بیشتر در رابطه با برطرف کردن مشکلات آب گرفتگی و تخلیه آب  استفاده می شود  به همراه ۲۵ نفر پرسنل عملیاتی  شهر تهران را به مقصد لرستان ترک کردند.

وی با اشاره به اینکه این کار با هماهنگی شهرداری تهران این کار صورت گرفت، اذعان کرد: این کار به منظور امداد رسانی به شهروندانی که در آن وضعیت نیاز به امداد رسانی و کمک دارند انجام گرفت. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصریح کرد: این نیروهای اعزامی از تهران به هیچ عنوان هیچ تاثیری در امداد رسانی به انداد رسانی مجموعه آتش نشانی برای شهروندان تهرانی نخواهد داشت و سایر تجهیزات، دستگاهها، خودروها و پرسنلی که حضور دارند مثل همیشه در آماده باش کامل هستند و اگر حادثه یا اتفاقی پیش بیاید با تمام توان نسبت به  مرتفع کردن آن حادثه اقدام خواهند کرد. 

ملکی خاطر نشان ساخت : تا یکی دو روز آینده  اخبار تکمیلی در این خصوص را اعلام خواهیم کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.