کد خبر: ۹۰۴۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران:
علیخانی گفت: اخذ عوارض برای تردد در محدوده زوج و فرد کاملاً غیرقانونی است و شهرداری تهران باید در این زمینه پاسخگو باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران صبح امروز پیش از آغاز صد و بیستمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران حضور یافت و با اشاره به اصرار شهرداری مبنی بر قانونی بودن اخذ عوارض جهت تردد در محدوده زوج یا فرد گفت: همانطور که قبلاً اعلام شد اخذ هرگونه عوارض در این محدوده مبنای قانونی ندارد یا کاملاً غیرقانونی است.
 
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران تصریح کرد: در لایحه‌ای که از سوی شهردار به شورای شهر ارسال شده بود، موضوع اخذ عوارض از محدوده زوج و فرد مطرح شده بود که در نهایت این موضوع در کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر بررسی شد و در شورا هم به تصویب رسید.
 
وی افزود:، اما پس از ارسال این مصوبه، هیئت تطبیق فرمانداری نسبت به آن اعتراض کرد و مجدداً این مصوبه به شورا برگردانده شد.
 
علیخانی با بیان اینکه این موضوع دوباره مورد بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: شورای شهر تهران با بررسی مجدد مصوبه قبلی خود را اصلاح و اخذ عوارض بابت تردد در محدوده زوج و فرد را حذف کرد.
 
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: اخذ عوارض برای تردد در محدوده زوج و فرد کاملاً غیرقانونی است و شهرداری تهران باید در این زمینه پاسخگو باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سیل صبح امروز به لرستان رسید/ تصاویر

سیل صبح امروز به لرستان رسید/ تصاویر

بارش شدید باران در لرستان منجر به سیلابی شدن مسیل‌ها، خروش رودخانه‌ها و مسدود شدن جاده ترانزیتی این استان شده است. بارش‌های سیل‌آسا همچنین باعث خروش رودخانه «خرم رود» در مرکز لرستان شد و در روستای «سرسنگر» بخش درب گنبد شهرستان کوهدشت فوت یک زن و مصدومیت یک نفر دیگر را در پی داشت.
خانه تاریخی بروجردی ها/ تصاویر

خانه تاریخی بروجردی ها/ تصاویر

خانه بروجردی ها بنایی قاجاری است که در دل بافت تاریخی کاشان قرار دارد. مجموعه ای بی نظیر که ساختش به سال ۱۲۸۰ ه.ق باز می گردد