کد خبر: ۹۰۴۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران:
علیخانی گفت: اخذ عوارض برای تردد در محدوده زوج و فرد کاملاً غیرقانونی است و شهرداری تهران باید در این زمینه پاسخگو باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران صبح امروز پیش از آغاز صد و بیستمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران حضور یافت و با اشاره به اصرار شهرداری مبنی بر قانونی بودن اخذ عوارض جهت تردد در محدوده زوج یا فرد گفت: همانطور که قبلاً اعلام شد اخذ هرگونه عوارض در این محدوده مبنای قانونی ندارد یا کاملاً غیرقانونی است.
 
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران تصریح کرد: در لایحه‌ای که از سوی شهردار به شورای شهر ارسال شده بود، موضوع اخذ عوارض از محدوده زوج و فرد مطرح شده بود که در نهایت این موضوع در کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر بررسی شد و در شورا هم به تصویب رسید.
 
وی افزود:، اما پس از ارسال این مصوبه، هیئت تطبیق فرمانداری نسبت به آن اعتراض کرد و مجدداً این مصوبه به شورا برگردانده شد.
 
علیخانی با بیان اینکه این موضوع دوباره مورد بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: شورای شهر تهران با بررسی مجدد مصوبه قبلی خود را اصلاح و اخذ عوارض بابت تردد در محدوده زوج و فرد را حذف کرد.
 
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: اخذ عوارض برای تردد در محدوده زوج و فرد کاملاً غیرقانونی است و شهرداری تهران باید در این زمینه پاسخگو باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.