کد خبر: ۹۰۳۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر داد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش سوزی یک واحد مسکونی ۷۵ متری در طبقه چهارم واقع در نازی آبادخبر داد و گفت : خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار شهرفردا گفت: ساعت ۱۸:۲۴ دقیقه امشب یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در محله نازی آباد میدان باربری به سامانه۱۲۵ سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده می شود که همزمان سه ایستگاه عازم محل حادثه می شوند. 

ملکی افزود: محل آتش سوزی در یک آپارتمان ۸ طبقه ۴ واحدی بود که در طبقه چهارم آن یک واحد ۷۵ متری دچار آتش سوزی شده و کاملا شعله ور بود.

وی ادامه داد: اطلاعات اولیه حاکی از این بود که ظاهرا در لحظات اولیه انفجار کوچکی هم در ابتدا رخ داده بود چون تعدادی شکستگی از شیشه ها و درب و پنجره ها مشاهده می شد اما آنقدر گسترده نبود که باعث تخریب دیوارها و سقف شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در ادامه تصریح کرد: شعله های آتش به بخشهایی از واحدهای مجاور هم سرایت کرده بود و کاملا واحد کناری دچار دود زدگی شده بود.
 
وی افزود: دود غلیظی هم طبقات دیگر را فرا گرفته بود و تعدادی از ساکنین طبقات پایینی و واحدها در حال خروج از راهروها بودند و نیاز به کمک داشتند که آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش وارد طبقات و واحدها شده و تلاش کردند تا همه  افراد را از ساختمان خارج کنند که در همان دو واحد طبقه چهارم ۳ نفر حضور داشتند. 

ملکی ادامه داد: یک مرد دچار سوختگی شده بود که تحویل عوامل اورژانس شد و در نهایت حدود ۲۰ تن از این ساختمان به کمک آتش نشانان به سلامت و بدون آسیب خارج شدندو به محل امنی انتقال داده شدند . 

وی خاطر نشان ساخت: آتش خاموش شد و از گسترش بیشتر و سرایت به اطراف جلوگیری شد. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تاکید کرد: با ورود کارشناسان به محل علت حادثه در حال بررسی است. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.