کد خبر: ۹۰۳۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر داد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش سوزی یک واحد مسکونی ۷۵ متری در طبقه چهارم واقع در نازی آبادخبر داد و گفت : خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار شهرفردا گفت: ساعت ۱۸:۲۴ دقیقه امشب یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در محله نازی آباد میدان باربری به سامانه۱۲۵ سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده می شود که همزمان سه ایستگاه عازم محل حادثه می شوند. 

ملکی افزود: محل آتش سوزی در یک آپارتمان ۸ طبقه ۴ واحدی بود که در طبقه چهارم آن یک واحد ۷۵ متری دچار آتش سوزی شده و کاملا شعله ور بود.

وی ادامه داد: اطلاعات اولیه حاکی از این بود که ظاهرا در لحظات اولیه انفجار کوچکی هم در ابتدا رخ داده بود چون تعدادی شکستگی از شیشه ها و درب و پنجره ها مشاهده می شد اما آنقدر گسترده نبود که باعث تخریب دیوارها و سقف شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در ادامه تصریح کرد: شعله های آتش به بخشهایی از واحدهای مجاور هم سرایت کرده بود و کاملا واحد کناری دچار دود زدگی شده بود.
 
وی افزود: دود غلیظی هم طبقات دیگر را فرا گرفته بود و تعدادی از ساکنین طبقات پایینی و واحدها در حال خروج از راهروها بودند و نیاز به کمک داشتند که آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش وارد طبقات و واحدها شده و تلاش کردند تا همه  افراد را از ساختمان خارج کنند که در همان دو واحد طبقه چهارم ۳ نفر حضور داشتند. 

ملکی ادامه داد: یک مرد دچار سوختگی شده بود که تحویل عوامل اورژانس شد و در نهایت حدود ۲۰ تن از این ساختمان به کمک آتش نشانان به سلامت و بدون آسیب خارج شدندو به محل امنی انتقال داده شدند . 

وی خاطر نشان ساخت: آتش خاموش شد و از گسترش بیشتر و سرایت به اطراف جلوگیری شد. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تاکید کرد: با ورود کارشناسان به محل علت حادثه در حال بررسی است. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.