کد خبر: ۹۰۳۶۳
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به شهر فردا خبر داد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک منزل مسکونی در خیابان فلاح خبر داد و گفت: متاسفانه 4 تن دز این حادثه به شدت دچار سوختگی از نواحی مختلف بدن شده اند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار «شهر فردا»،گفت: ساعت 14:13 دقیقه ظهر امروز یک مورد آتش سوزی در خیابان فلاح خیابان عابدی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی گزارش می شود.

ملکی اظهار کرد:بلافاصله دو ایستگاه به محل اعزام می شوند که محل آتش سوزی یک منزل دو طبقه مسکونی بود که زمان ورود آتش نشانان به محل طبقه بالایی ساختمان به وسعت 50 متر کاملا شعله ور بود.

وی افزود: اطلاعات اولیه حاکی از این بود که کسانی درمحل حادثه محبوس هستند آتش نشانان سریعا به محل مراجعه کرده و همزمان با خاموش کردن آتش 4 تن که دو آقا و دو خانم میانسال بودند و در شرایط خطرناکی قرار داشتند را از شعله های آتش نشان خارج و هر چهار نفر دچار سوختگی های شدیدی از نواحی مختلف بدن شدند که خوشبختانه آتش نشانان آنها را زنده از محل خارج و به عوامل اورژانس تحویل می دهند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اذعان داشت: آتش خیلی سریع خاموش و از گسترش آن به اطراف جلوگیری به عمل آمد آتش نشانان محل حادثه را به کارشناسان سپرده تا علت حادثه مشخص شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.