کد خبر: ۹۰۳۵۵
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر داد
سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آوار در محل گود برداری شده خیابان فرمانیه خبرداد و گفت: متاسفانه در پی این حادثه کارگر مدفون در زیر آوار جان خود را از دست داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار «شهر فردا»،گفت:ساعت 11:38دقیقه صبح امروز یک مورد آوار در محل گود برداری  شده خیابان فرمانیه به سامانه 125سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله 2 ایستگاه به محل حادثه فرستاده شدند.

ملکی بیان کرد: محل حادثه قطعه زمینی به وسعت 300 متر و به عمق تقریبی 6 متر گودبرداری شده بود و کارگران روی ضلع دیواره جنوبی مشغول به کار بودند، که به یک باره بخشی از دیواره تخریب  و دو کار گر در زیر آوار مدفون می شوند،آتش نشانان حاضر به محض ورود به محل حادثه در مدت 3دقیقه متوجه  2 کارگر محبوس در زیر آوار  می شوند.

وی  تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله هم زمان با ایمن سازی خاک برداری و آوار برداری را آغاز   و پس  از دقایقی یک تن از مجروحین  که تابعیت افغان داشت و خوشبختانه زنده  اما از نواحی مختلف دچارشکستگی و مصدومیت شده بود خارج و تحویل عوامل اورژانس داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، خاطر نشان کرد: فرد دیگری همچنان در زیر آوار محبوس شده  و اطلاعاتی در مورد سن وتابعیت وی در دست نیست.

ملکی در ادامه افزود: متاسفانه دومین کارگری که پس از ریزش آوار در محل گودبرداری شده خیابان فرمانیه مدفون شده بود، جان خود را از دست داد.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.