کد خبر: ۹۰۳۵۵
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر داد
سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آوار در محل گود برداری شده خیابان فرمانیه خبرداد و گفت: متاسفانه در پی این حادثه کارگر مدفون در زیر آوار جان خود را از دست داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار «شهر فردا»،گفت:ساعت 11:38دقیقه صبح امروز یک مورد آوار در محل گود برداری  شده خیابان فرمانیه به سامانه 125سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله 2 ایستگاه به محل حادثه فرستاده شدند.

ملکی بیان کرد: محل حادثه قطعه زمینی به وسعت 300 متر و به عمق تقریبی 6 متر گودبرداری شده بود و کارگران روی ضلع دیواره جنوبی مشغول به کار بودند، که به یک باره بخشی از دیواره تخریب  و دو کار گر در زیر آوار مدفون می شوند،آتش نشانان حاضر به محض ورود به محل حادثه در مدت 3دقیقه متوجه  2 کارگر محبوس در زیر آوار  می شوند.

وی  تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله هم زمان با ایمن سازی خاک برداری و آوار برداری را آغاز   و پس  از دقایقی یک تن از مجروحین  که تابعیت افغان داشت و خوشبختانه زنده  اما از نواحی مختلف دچارشکستگی و مصدومیت شده بود خارج و تحویل عوامل اورژانس داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، خاطر نشان کرد: فرد دیگری همچنان در زیر آوار محبوس شده  و اطلاعاتی در مورد سن وتابعیت وی در دست نیست.

ملکی در ادامه افزود: متاسفانه دومین کارگری که پس از ریزش آوار در محل گودبرداری شده خیابان فرمانیه مدفون شده بود، جان خود را از دست داد.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.