کد خبر: ۹۰۰۹۹
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
در اختتامیه جشنواره عکس پاییز مطرح شد
معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین المل شهرداری تهران با بیان اینکه عکس ها در انعکاس خدمات شهرداری موثراند، گفت: همکاران می توانند با انتشار عکس های مربوط به خدمات شهرداری، این خدمات را بهتر منعکس کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اختتامیه جشنواره عکس پاییز با عنوان «پاییز در اداره ما» با حضور سید مجتبی تقوی نژاد معاون روابط عمومی و محمود محمدی معاون اجرایی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و کاظم رهبر، سردبیر دو هفته نامه همگامان، برگزار شد.
 
سید مجتبی تقوی نژاد در این نشست با تاکید بر اینکه عکس ها بسیار بهتر از حرف خدمات شهرداری را منعکس می کنند، اظهار کرد: یکی از مشکلات شهرداری این است که خدمات آن به خوبی منعکس نمی شود.  
 
وی افزود: یکی از عکس های برگزیده جشنواره فصل پاییز نگهبانی را به تصویر می کشد که با پای شکسته در محل کار حاضر شده است. از این قبیل کارمندان و خدمت رسانان در شهرداری تهران فراوان هستند، ولی خدمات آن ها در خارج از مجموعه انعکاس ندارد.  
 
معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات ادامه داد: عکس هایی که در این جشنواره برگزیده شدند خدمات رسانی کارمندان شهرداری را به خوبی منعکس کرده اند. در واقع عکس ها بسیار بهتر از حرف ها اخبار و خدمات شهرداری را منعکس می کنند و ای کاش این عکس ها در رسانه های عمومی هم منتشر می شد.  
 
تقوی نژاد تاکید کرد: امیدوارم برگزاری این نوع از جشنواره ها ادامه پیدا کند و با پرداختن به کمپین «سه شنبه های بدون خودرو» مشوق شهروندان برای حضور در این کمپین باشد.  
 
شرکت 125 نفر در جشنواره عکاسی« پاییز در اداره ما»
 
در ادامه این نشست کاظم رهبر در خصوص دو هفته نامه همگامان اظهار کرد: امروز چهارمین شماره دو هفته نامه همگامان چاپ شد. در آغاز هدف ما این بود که مجله توسط پرسنل شهرداری تولید شود و همکاران نوشته ها و نظرات یکدیگر را بخوانند.  
 
وی افزود: یکی از بخش هایی که از آن استقبال خوبی شد، عکس بود. در جشنواره پاییزی بیش از 125 نفر شرکت کردند که در نهایت توسط داوران سه عکس به عنوان بهترین عکس ها برگزیده شدند.  
 
سردبیر مجله همگامان با بیان اینکه برای فصل زمستان هم جشنواره عکاسی با عنوان «دوچرخه سواری» را داریم، گفت: این عنوان با توجه به کمپین «سه شنبه های بدون خودرو» انتخاب شده است.  
 
در پایان اختتامیه این جشنواره از حامد مفیدی به عنوان نفر اول، کاظم رضازاده به عنوان نفر دوم و محمد کولیوند به عنوان نفر سوم با اهدا هدیه تقدیر شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.