کد خبر: ۹۰۰۸۵
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
رسانه چینی به تحلیل تیم ملی کشورمان و عملکرد بازیکنان شوت زنی، چون دژاگه و آزمون پرداخت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،تیم ملی فوتبال ایران با در اختیار داشتن بازیکنان باکیفیتی همچون سردار آزمون ملقب به "مسی ایران" و کاپیتان شان اشکان دژاگه، تا به اینجا مقتدرانه حریفان خود را از پیش روی برداشته است و تنها با تیم ملی عراق تن به تساوی داد. اما تیم ملی چین برعکس ایران به سختی حریفان را از پیش روی برداشت.

آخرین باری که چین توانست تیم ملی ایران را شکست دهد به سال ۲۰۰۹ در یک بازی دوستانه برمی گردد. اگر تیم ملی چین بعد از ۱۰ سال بخواهد ایران را شکست دهد باید بازی بهتری نسبت به تایلند از خود ارائه دهد و مواظب بازیکن‌های شوت زن ایران مثل اشکان دژاگه، آزمون و سایر بازیکنان شاغل در لیگ‌های اروپایی باشد. درصورتیکه اشتباهات مهلک بازی‌های قبلی تکرار شود، تیم چین باز هم در حسرت قهرمانی جام ملت‌های آسیا خواهد ماند.

حدودا ۵ هزار و ۲۸۳ روز از پیروزی تیم ملی چین در رقابت‌های حذفی جام ملت‌های آسیا می‌گذرد. تیم چین در این دوره از جام ملت‌ها با حذف تایلند از مرحله یک هشتم نهایی به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کرد. اما خوشحالی هواداران تیم چین چندان پایدار نبود، چون حریف بعدی شان تیم قدرتمندی، چون ایران بود که عملکرد خارق العاده‌ای در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از خود به جای گذاشت.

تیم‌های ملی ایران و چین روز پنج شنبه چهارم بهمن در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برنده این بازی فرصت حضور در نیمه نهایی را پیدا می‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

در پی بارندگی صبح امروز اهواز معابر شهر دچار آبگرفتگی شدند.
زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

بر اثر وقوع سیل اخیر در استان مازندران روستاهای شهر کیاکلا به شدت آسیب دیده و خانه‌های روستایی دچار خسارات جدی شده است.