کد خبر: ۹۰۰۸۵
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
رسانه چینی به تحلیل تیم ملی کشورمان و عملکرد بازیکنان شوت زنی، چون دژاگه و آزمون پرداخت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،تیم ملی فوتبال ایران با در اختیار داشتن بازیکنان باکیفیتی همچون سردار آزمون ملقب به "مسی ایران" و کاپیتان شان اشکان دژاگه، تا به اینجا مقتدرانه حریفان خود را از پیش روی برداشته است و تنها با تیم ملی عراق تن به تساوی داد. اما تیم ملی چین برعکس ایران به سختی حریفان را از پیش روی برداشت.

آخرین باری که چین توانست تیم ملی ایران را شکست دهد به سال ۲۰۰۹ در یک بازی دوستانه برمی گردد. اگر تیم ملی چین بعد از ۱۰ سال بخواهد ایران را شکست دهد باید بازی بهتری نسبت به تایلند از خود ارائه دهد و مواظب بازیکن‌های شوت زن ایران مثل اشکان دژاگه، آزمون و سایر بازیکنان شاغل در لیگ‌های اروپایی باشد. درصورتیکه اشتباهات مهلک بازی‌های قبلی تکرار شود، تیم چین باز هم در حسرت قهرمانی جام ملت‌های آسیا خواهد ماند.

حدودا ۵ هزار و ۲۸۳ روز از پیروزی تیم ملی چین در رقابت‌های حذفی جام ملت‌های آسیا می‌گذرد. تیم چین در این دوره از جام ملت‌ها با حذف تایلند از مرحله یک هشتم نهایی به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کرد. اما خوشحالی هواداران تیم چین چندان پایدار نبود، چون حریف بعدی شان تیم قدرتمندی، چون ایران بود که عملکرد خارق العاده‌ای در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از خود به جای گذاشت.

تیم‌های ملی ایران و چین روز پنج شنبه چهارم بهمن در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برنده این بازی فرصت حضور در نیمه نهایی را پیدا می‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است