کد خبر: ۹۰۰۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از افتتاح ۸۹۱ واحد مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار خانوار در بهمن ماه خبر داد.
v به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی جعفری در شورای مسکن خراسان جنوبی با بیان اینکه در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر ۲۲ هزار و ۷۳۰ واحد مسکن مهر داشته ایم، افزود: از این میزان ۸۹۱ واحد مسکن مهر در بهمن ماه افتتاح می شود.

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین ۳۳ واحد مربوط به تعاونی توسعه عمران موقوفات بوده که در حال اجرا است.

جعفری با بیان اینکه در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر، هشت هزار و ۲۸۰ واحد مسکن مهر داریم، گفت: از این تعداد هشت هزار و ۸۸ واحد احداث شده و ۱۳۰ واحد باقی مانده است.

وی ادامه داد: در مجموع ۳۱ هزار و ۲۴۸ واحد مسکن مهر در خراسان جنوبی وجود داشته که ۳۰ هزار و ۱۳۹ واحد افتتاح شده است. 

جعفری بیان کرد: ۹۸ درصد مسکن مهر خراسان جنوبی معادل ۲۰ هزار و ۵۹۲ واحد فروش اقساطی شده و ۶۵۶ واحد باقی مانده است.

وی اظهار کرد: ۲۹۲ کلاس درس در سایت های مسکن مهر خراسان جنوبی کمبود داریم که ۸۴ میلیارد تومان برای خدمات روبنایی آن ها مورد نیاز است.

جعفری با اشاره به وضعیت پروژه احداث شهرک آی تی در استان بیان کرد: با واگذاری زمین برای اجرای پروژه موافقت شده و طی آینده ای نزدیک در ۱۱ و نیم هکتار اجرایی می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب بندرعباس به عنوان « شهر خلاق یونسکو » / تصاویر

انتخاب بندرعباس به عنوان « شهر خلاق یونسکو » / تصاویر

بندرعباس چندی قبل به عنوان «شهر خلاق صنایع دستی» از سوی یونسکو انتخاب شد و اکنون به فاصله کمی از آن، نمایشگاه بزرگ صنایع دستی کشور با حضور 31 استان به میزبانی این شهر برپا شده است. این نمایشگاه از 8 دی ماه تا 13 دی ماه از ساعت 16 تا 22 میزبان حضور مردم و علاقمندان است.
مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

روز گذشته یک دوره مسابقه شکار با عقاب و شاهین در حومه آلماتی قزاقستان برگزار شد. در این رویداد پرورش دهندگان عقاب های طلایی و شاهین های شکاری شرکت کرده بودند. پرورش دهندگان باید مدت زیادی را صرف تربیت این پرندگان کنند و از آنها یک شکارچی تمام عیار بسازند.